Binilebilecek En Uygun Fiyatlı Lamborghini: Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

65
18
7
7
4
Xiaomi ile Lamborghini ortaklığında bir go kart aracı geliştirildi. Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition isimli bu go kart aracı, oldukça etkileyici tasarımının yanı sıra benzersiz özelliklere de sahip. Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, go kart tutkunlarının ilgisini çekecek türden.

Son dönemlerin en popüler teknoloji üreticilerinden Xiaomi, otomobil sektörünün devlerinden Lamborghini ile bir iş birliği yaptı. Bu ikilinin yaptığı iş birliği, "Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition" isimli bir go kart aracını içeriyor. Bugüne kadar görebileceğiniz en ucuz Lamborghini olarak karşımıza çıkan go kart aracı, oldukça etkileyici özelliklere sahip.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, Xiaomi'nin kendi kendini dengeleyebilen scooter modelinin altyapısını kullanıyor. Bu bağlamda saatte 40 kilometre hıza ulaşabilen go kart aracı, arka tekerleklerinde drift atmak için tasarlanmış, ön tekerleklerindeyse güçlü çekiş sağlayan lastiklere sahip. Ayrıca bu go kart aracı, Lamborghini'yle özdeşleşen sarı rengiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Karşınızda Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Mühendisler, bu go kart aracını benzersiz hale getirmek için gerçek bir Ackermann direksiyonu kullanmışlar. Bu direksiyon sistemi, aracın ön tekerleklerinin farklı açılarda dönmesini sağlıyor. Ayrıca aracın performans aerodinamiğinin sağlanması ve daha keyifli bir sürüş deneyimi sunan şık tasarımlı bir arka kanat kullanılmış durumda. Ancak bunlar, Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition'ı etkileyici kılan şeylerden birkaçı.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition'ın hem ön hem de arkasında aydınlatmayı sağlayan fonksiyonel farlar bulunuyor. Bu sayede gece karanlığında yapılacak go kart yarışları için etkileyici bir deneyim sunuluyor. 432 Wh'lik bataryaya sahip olan go kart aracı, bu bataryayla 400 metrelik bir parkurda 62 tur atılmasını (yaklaşık 25 kilometre) sağlıyor. Ayrıca mühendisler, bu bataryanın soğutulmasını sağlayan dört hava kanalını da Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition'a eklediler.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition için oluşturulmuş bir de mobil uygulama var. Bu mobil uygulama, etkileyici özelliklere sahip go kart aracına hız limitlerinin koyulmasını sağlıyor. Bu sayede yaşı küçük olan çocukların güvenliği sağlanmış oluyor. Ayrıca 100 kilograma kadar herkesin kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş olan Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, Lamborghini'nin V8 ya da V12 motor seslerini dışarıya verebilen yerleşik Bluetooth hoparlörlere de sahip. Kullanıcılar, bu hoparlörlerden istedikleri müzikleri çalabiliyor.

Tüm bu özelliklere sahip olan Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, piyasaya sürülmüş durumda. Bugüne kadar gördüğümüz go kart araçlarına göre oldukça gelişmiş olan aracın fiyatı 1,450 dolar (yaklaşık 11 bin TL + vergiler) olarak belirlendi. 

Kaynak : https://futurism.com/the-byte/electric-lamborghini-go-kart
65
18
7
7
4
Emoji İle Tepki Ver
65
18
7
7
4