2
1
1
0
0

Teknolojik ürünleri sizler için detaylıca incelediğimiz Webtekno Plus’ta bugün PomaBrush akıllı diş fırçasını inceledik. Şarj kapasitesiyle bizi şaşırtan elektronik fırçayı incelemenin yanı sıra “hangi tip diş fırçası kullanmalı?” sorusunu cevaplamaya çalışarak sizlere kısa önerilerde bulunduk.

İncelemeye başlamadan belirtmek gerekir ki elektrikli akıllı diş fırçası PomaBrush, fonlama sitesi Kickstarter üzerinden 4 milyon TL’lik yatırım almış bir ürün. Biz de birçok özelliği ile övülen bu fırçayı inceledik, üzerine de takipçilerimiz için ufak bir çekiliş hazırladık.

Yılda 3 kez şarj etmek yeterli

pomabrush

PomaBrush’ın en öne çıkan özelliklerinden biri, bitmek bilmeyen pil gücü. Zira cihazı yılda sadece 3 kez şarj etmeniz, düzenli kullanım için yeterli oluyor. Daha ayrıntılı söylemek gerekirse zaten fırçayı değil, kutusunu şarj ediyorsunuz. Böylelikle lavabodan etrafa saçılan şarj kablolarına ve şarj istasyonlarına ihtiyaç kalmıyor.

Hassas diş ve diş etleri için uygun şekilde çalışan fırça, dakikada 15 bin titreşimle güçlü bir temizlik sunuyor. Ayrıca fırçanın farklı ihtiyaçlar için sunulan, eskidiğinde internetten sipariş edebileceğiniz başlıkları da bulunuyor. Başlıkların ömrü ise 6 ay olarak belirtilmiş.

PomaBrush’ı 1 takipçimize hediye ediyoruz!

Fırçanın kutu içeriği, özelliklerini dahil edip bir de birinci gözden denediğimiz videonun sonunda bahsettiğimiz gibi; 730 TL değerindeki 1 adet PomaBrush akıllı diş fırçasını 1 takipçimize hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. İyi şanslar!

2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0