Çift Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Qcy T1c Alternatifi 6 Bluetooth Kulaklık

21
6
3
2
1
Bluetooth kulaklıklar günlük kullanımın vazgeçilmez mobil aparatları haline gelmiş durumda. Bu yüzden birbirinden farklı markalar hep bir rekabet halinde üretim yapıyor. Çift mikrofonlu bluetooth kulaklık Qcy T1c modeline alternatif 8 farklı kulaklık önerisi yapıyoruz. İçlerinden sizin için en uygun modeli inceleyebilirsiniz.

Bluetooth kulaklık modelleri günlük hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinden biri oldu. Hele ki yoğun bir çalışma sürecimiz var ise kablo teferruatı ile uğraşmadan doğrudan bu kulaklıklarla ihtiyaçlarımıza çözüm üretebiliyoruz. Yeri geliyor müzik dinliyor yeri geliyor uzun süren telefon görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Bluetooth kulaklıklarda beklediğiniz performansın türü çok önemlidir. Müzik performansı ya da konuşma performansı konusunda bir seçim yapmanız gerekebilir. 

QCY T1C alternatifi kulaklıklar genelde fiyat performans ürünü olduğu için ya müzik ya da konuşma performansını odak alıyorlar. Aynı anda hem çok kaliteli bir telefon görüşmesi yapayım hem de kaliteli bir ses seviyesi yakalayayım diyorsanız bütçenizi biraz daha yükseltmeniz gerekebilir. Bu yüzden size en optimum çözümleri sunan ürünleri listeliyoruz. Bu yazımızda da sizin için en güzel alternatif bluetooth kulaklık modellerine değinmek istiyoruz.

Çift Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık QCY T1C Alternatifi Bluetooth Kulaklıklar

 • Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0
 • Haylou T15 Siyah Bluetooth Kulaklık
 • Qcy Bluetooth V5.0 Siyah Kulaklık QCT T5
 • Vidar Ae6s Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Çift Mikrofon
 • Haylou Gt1 Dokunmatik Kablosuz 5.0 Bluetooth Kulaklık
 • İnova Tws A6s Çift Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth 5.0 Powerbankli Kulaklık

Xiaomi güvencesi ile: Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0

 • Fiyat: 88 TL

QCY T1C ürünün belki de alternatif olarak ilk akla gelen ürün Xiaomi RedMi Airdots oluyor. Bu ürün özellikle kulaklık tasarımı konusunda hemen hemen aynı yapıda hizmet sunuyor. Kulaktan düşmemesi için özel bir şekilde tasarlanan Xiaomi Redmi Airdots, su geçirmeyen yapısıyla da pek çok kişiye hitap ediyor. Müzik dinlemek ve keyifli telefon görüşmeleri gerçekleştirmek için tercih edebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun oynayanlar için de önerilen: Haylou T15 Siyah Bluetooth Kulaklık

Haylou T15 Siyah Bluetooth Kulaklık

 • Fiyat: 169 TL

Özellikle oyun oynayanlar için önerilen Haylou T15 siyah bluetooth kulaklık, tam bir fiyat performans canavarı diyebiliriz. Geniş ses kapsülleri sayesinde daha büyük bir deneyim elde edebiliyor ve neredeyse pek çok enstrümanı duyabiliyorsunuz. Bu konuda sizi tatmin edecek bir yapıda üretilen Haylou T15 bluetooth kulaklık için alternatif bir ürün diyebiliriz. Ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Spor yapanların kulağından çıkarmayacağı: Qcy Bluetooth V5.0 Siyah Kulaklık QCT T5

Qcy Bluetooth V5.0 Siyah Kulaklık QCT T5

 • Fiyat: 139,90 TL

Daha çok minimal bir tasarımla ön plana çıkan Qcy Bluetooth V5.0 siyah kulaklık, spor yapanların ve ofis çalışanların ortak kullanımına göre dizayn edilmiş. Bu yüzden kulaktan düşmeyecek bir eğime sahip. Aynı zamanda dokunmatik özelliğiyle çağrılarınızı cevaplayabililyor ve müzik dinlerken kanal değişimi yapabiliyorsunuz. Özellikle hareket halinde müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız bir göz atabileceğiniz ürünlerden biri diyebiliriz. Ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ekranlı kutusu ve kompakt tasarımıyla: Vidar Ae6s Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Çift Mikrofon

Vidar Ae6s Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Çift Mikrofon

 • Fiyat: 89 TL

Çift mikrofonlu bluetooth kulaklık arayışında olanlar için önerebileceğimiz bir diğer alternatif de Vidar Ae6s bluetooth kulaklık oluyor. Bu ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Zaten bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan ürünlerde artık bağlantılar çok daha hızlı sağlanıyor. Daha önceden yapılan bir bluetooth bağlantısı ortalama bir iki saniyede senkronize olabiliyor. Bu konularda oldukça rahat bir kullanım vaat eden ürün, aynı zamanda keyifli bir müzik deneyimi sunuyor. Ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Dokunmatik olarak kullanabileceğiniz: Haylou Gt1 Dokunmatik Kablosuz 5.0 Bluetooth Kulaklık

Haylou Gt1 Dokunmatik Kablosuz 5.0 Bluetooth Kulaklık

 • Fiyat: 154,13 TL

Haylou Gt1 dokunmatik kablosuz kulaklık, hem müzik seviyesi hem de konuşma seviyesi olarak oldukça profesyonel çözümler sunuyor. Konuşurken sesinizi karşı tarafa temiz göndermek adına filtre sistemine sahip olan Haylou Gt1, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile çalışıyor. Bu sayede çok daha güvenilir ve çok daha profesyonel bir kullanıma erişmiş oluyorsunuz. Ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Telefon görüşmelerinin vazgeçilmezi: İnova Tws A6s Çift Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth 5.0 Powerbank Kulaklık

İnova Tws A6s Çift Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth 5.0 Powerbank Kulaklık

 • Fiyat: 82 TL

Kulakiçi bir tasarıma sahip olan İnova Tws A6s, özellikle telefon görüşmelerinde sesinizi berrak bir şekilde karşı tarafa duyurmak için oldukça iddialı bir performans sunuyor. Beklentiniz ağırlıklı olarak telefon görüşmesi odaklı ise İnova Tws A6s ürününe göz atabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Genel olarak bluetooth kulaklıklarla ilgili önerilerimiz bu şekilde oluyor. Qcy T1c alternatifi olarak bütün ürünler benzer fiyat aralığına sahip. Alternatif kalite arıyorsanız ya da çok üst seviye müzik deneyimlerine erişmek istiyorsanız daha üst seviye bluetooth kulaklık modellerine de göz atabilirsiniz. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorum olarak bekleriz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

21
6
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
21
6
3
2
1