Samsung Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro Tasarımları Ortaya Çıktı

3
2
1
1
0
Samsung'un yeni nesil akıllı saatleri Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro'ya ait yüksek kaliteli tasarım görselleri ortaya çıktı. Bu akıllı saatlerin Ağustos'ta tanıtılması bekleniyor.

Samsung, Ağustos ayında 2022 yılının Galaxy Unpacked etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlikle birlikte Samsung'un yeni piyasaya süreceği çeşitli ürünleri görmeyi bekliyoruz. Ve her yıl olduğu gibi, etkinlik tarihi yaklaştıkça sızıntılar da artıyor.

Son olarak internette çeşitli kaynaklarda Güney Koreli teknoloji devinin akıllı saatleri Galaxy Watch5 ve Watch5 Pro'ya ait olduğu iddia edilen tasarım görselleri ortaya çıktı. Oldukça kaliteli duran bu tasarımlardan saatler hakkında bazı bilgileri elde etmek de mümkün.

İki farklı Galaxy Watch5 geliyor

galaxy watch5

Samsung'un akıllı saat serisinde bu yıl iki farklı Galaxy Watch5 ve iki de Watch5 Pro göreceğiz gibi duruyor. Galaxy Watch5 için sunulan seçeneklerin ekran boyları farklı olacak. Akıllı saatlerin biri 40 mm diğeri ise 44 mm ekranla gelecek. Galaxy Watch5 Pro'da da benzer bir ayrım bulunacak.

Ekranları yuvarlak tasarlanan akıllı saatlerde ayrıca kadranın yan tarafında yer alan iki de fiziksel tuş bulunacak. Bu tuşları kullanarak saati kontrol etmek ve ayarlar yapmak mümkün olacak. Elbette ekran da dokunmatik özellikte olacak.

Samsung Galaxy Watch5 bilinen özellikleri:

  • GPS alıcı,
  • 10 watt kablosuz şarj,
  • Wi-Fi adaptörü
  • NFC kontrolü
  • Nabız ve vücut ısısı sensörü
  • Renk seçenekleri: Grafit, Gümüş, Safir (sadece 44 mm), altın pembesi (sadece 40 mm), Titanyum siyahı ve titanyum grisi (Sadece Watch5 Pro)
  • Bağlantı: 4G/LTE, 5G (sadece bazı varyantlar), Bluetooth (bazı varyantlar)

Söylentilere göre yeni akıllı saatler bir önceki nesil cihazlardan 50 euro daha pahalı olacak. Standart Samsung Galaxy Watch5'in fiyatı 260 eurodan başlayacak.

 

Kaynak : https://www.gizchina.com/2022/07/30/the-design-of-samsung-galaxy-watch5-and-watch5-pro-is-fully-revealed/
3
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
1
1
0