Yeni Samsung Telefonları, Eski Mercedes-Benz Tasarım Lideri Tasarlayacak

13
3
1
1
0
Samsung, Mercedes-Benz Çin'in tasarım lideri olan Hubert H. Lee'yi mobil birimi için transfer etti. Lee, bundan sonra Samsung telefonların tasarımından sorumlu olacak.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'dan dikkat çeken bir üst düzey atama geldi. Mercedes-Benz Çin'in baş tasarımcısı olarak görev yapan Hubert H. Lee, Samsung'un mobil birimine üst düzey yönetici olarak atandı.

Hubert H. Lee, Mercedes-Benz'in Çin'de ürettiği otomobillerin tasarımlarıyla ilgileniyordu. Transfer sonrası Samsung'a geçen yönetici, artık Samsung'un akıllı telefon tasarımlarından sorumlu olacak. Yeni Samsung telefonların tasarımından eski bir Mercedes baş tasarımcısının sorumlu olması, ister istemez beklentiyi artırıyor.

Samsung ürünlerin tasarımlarında ciddi değişimler yaşanabilir!

Samsung üst düzey atama

*Hubert H. Lee

Samsung'un mobil birimi; akıllı telefonlar, tabletler ve saatler gibi ürün kategorilerini yönetiyor. İleri bakış açısı nedeniyle hem Çin hem de ABD'de onlarca ödül alan Hubert H. Lee, artık tüm bu yeteneklerini Samsung için kullanacak. Bu da Samsung ürünlerde ciddi değişimler olabileceğini düşündürüyor.

Taraflar, bu transferden memnun gibi görünüyor. Samsung yönetimi "Lee, yirmi yılı aşkın tasarım ve liderlik deneyimini Samsung'a taşıyacak." derken Hubert H. Lee ise "Samsung'a katılmaktan ve ekibe liderlik etmekten heyecan duyuyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak : https://news.samsung.com/global/samsung-appoints-hubert-h-lee-to-lead-its-mx-design-team?utm_source=rss&utm_medium=direct
13
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
3
1
1
0