• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

38
2
2
2
1
Bulmacaları çözerek ilerleyeceğiniz bir oyun olan Gateways, Indiegala'da ücretsiz oldu. Oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Oyun alışveriş platformlarından bir tanesi olan Indiegala, bir kez daha ücretsiz bir oyunla karşınızda. 2012 yılında piyasaya sürülen ve yüksek sistem gereksinimleri gerektirmeyen Gateways isimli bir oyun, Indiegala'da kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Steam fiyatı 10 TL olan ve aldığı yorumlarla 'Çok Olumlu' statüsü kazanan Gateways'e oldukça kolay bir şekilde tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz önce bu oyunun konusuna değinelim. 2 boyutlu bir oyun olan Gateways, retro bir tasarıma sahip. Karakterinizin sahip olduğu silahları kullanarak önünüze gelen engelleri aşmanız, bulmacaları çözmeniz gerekiyor. 

Oyuna ücretsiz sahip olmak isterseniz izlemeniz gereken ilk adım burada bulunan bağlantıya erişmek. Sizi karşılayacak olan sayfada oyunla ilgili bazı yorumlar bulunuyor. Sayfanın en sonunda ise 'LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY' yazan butonu görüyoruz. Bu kısım oyuna ücretsiz olarak sahip olmanızı sağlayacak ilk etap. 

İlgili sayfaya gittiğiniz zaman sisteme giriş yapmanız ya da üye olmanız isteniyor. Google ya da Facebook hesabınızla doğrudan giriş yapabileceğiniz gibi, mail adresinizi ve kişisel bilgilerinizi manuel olarak girerek Indiegala üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Sistem sizi otomatik olarak kampanya sayfasına yönlendirmiyor, sizin bunu manuel olarak yapmanız gerekiyor. Bunun için de burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Indiegala'nın kampanya sayfasında ufak bir değişiklik olduğunu göreceksiniz. Sayfanın alt kısmında bulunan buton 'ADD TO YOUR LIBRARY' olarak sizi bekliyor olacak. 

'ADD TO YOUR LIBRARY' kısmına tıkladığınız zaman bir kaç saniye içerisinde oyun ücretsiz olarak Indiegala kütüphanenize eklenmiş oluyor. Oyunu kütüphanenizde görmek ve indirmek isterseniz de az önce giriş yaptığınız Indiegala'nın profil sayfasına erişmeniz gerekiyor. Bunun için zaten ilgili butonumuz bir kez daha değişmiş oluyor. 'ALREADY OWNED. GO TO LIBRARY.' şeklinde değişen butona tıkladığınız zaman Indiegala profil sayfasına erişmiş oluyorsunuz. Sizi karşılayacak olan internet sitesi şu şekilde olacak;

Profil sayfanızda bulunan 'SHOWCASE LIBRARY' menüsü altında, oyunun sizin için uygun olan sürümünü indirebilir, oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Not: Tüm bu işlemlerle uğraşmak istemezseniz Indiegala'nın kampanya sayfasında bulunan indirme bağlantılarını kullanarak, Gateways'i indirebilirsiniz. Ancak bu yöntem oyunu kütüphanenize eklemediği için kurulum dosyalarını saklamak durumunda kalırsınız. İleride bir kez daha bu oyunu yüklemek isterseniz Indiegala aracılığıyla oyuna yeniden sahip olamazsınız.
Kaynak : https://www.epicbundle.com/article/game-for-free-gateways
38
2
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
38
2
2
2
1