Amazon Prime’ın Bilim Kurgu Dizisi The Expanse'ten Yeni Fragman Yayınlandı

11
3
0
0
0
Amazon Prime’ın Bilim Kurgu Dizisi The Expanse'ten Yeni Fragman Yayınlandı
Yayınlanan 3 sezonun ardından iptal edilen The Expanse, Amazon Prime tarafından geri getirilmişti. Dizinin 4. sezonunu için yeni bir fragman yayınlandı.

Günümüzden 200 yıl sonrasında geçen geleceği konu alan bilim kurgu dizisi The Expanse, izleyici kitlesine tekrar kavuşuyor. Güneş sistemine yayılmış insanların bulunduğu bir zamanı anlatan dizi, 3 sezonunun ardından yeni bir yayıncı bulamadığı için durdurulmak zorunda kalmıştı.

Amazon Prime’ın devreye girmesiyle geri dönüş yapan dizinin 4. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni sezonun fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yayınlanan fragmanda dizide rol alacak yeni oyuncular da yer almakta. Bilim kurgu hayranlarının Pacific Rim, Torchwood gibi yapımlardan tanıyacağı Burn Gorman da yeni sezonda rol alacak oyuncular arasında. Gorman, dizide “Edward Israel” isimli uzay gemisinin güvenlik şefi “Adoplhus Murtry” olarak rol alacak.

Diziye bu sezon katılan oyuncular arasında The Handmaid’s Tale’de rol almış Rose Gilmore, Tyrant’ta rol almış Keon Alexander ve Orphan Black’te rol almış Jess Salgueiro gibi isimler de yer alıyor. Fragmanın yanı sıra ilk bölümden beş dakikalık bir kesit yayınlayan Amazon'un paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin yeni sezonunda hangi konuları işleyeceği şu şekilde özetleniyor:

Ring Gates’in artık binlerce yeni gezegene açık olmasından, kana bulanmış bir altın arayışı başladı. Bunun sonucunda Dünya, Mars ve Belt arasındaki yeni çatışmalar ateşlendi. Bu sırada Rocinante ekibi, protomolekülün ölümcül tehditlerinin ortaya çıktığı keşfedilmemiş bir gezegende, bir maden şirketi ile Belter’de bulunan yerleşimcilerinin arasındaki anlaşmazlıkla mücadele ediyor.

Son olarak hatırlatalım, The Expanse'nin 4. sezonu, 13 Aralık 2019'da Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Kaynak : https://www.digitaltrends.com/movies/the-expanse-s4-sdcc/
11
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
3
0
0
0