Fight Club, Se7en Gibi Filmlerin Yönetmeni David Fincher'ın Yeni Netflix Filmi The Killer'dan Gerilim Dolu Fragman Geldi

10
2
0
0
0
Ünlü sinemacı David Fincher'ın yeni filmi The Killer'dan ilk tam fragman paylaşıldı. Michael Fassbender'ı soğukkanlı bir katil olarak göreceğimiz yapım, önümüzdeki ay Netflix'te çıkış yapacak.

Fight Club, Se7en, Gone Girl ve Zodiac gibi birbirinden başarılı filmlere imza atan David Fincher, bu yıl da The Killer isimli yepyeni bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen filmden geçtiğimiz aylarda tanıtım fragmanı paylaşılmıştı.

Netflix, bugün ise The Killer filminin ilk tam fragmanını bizlerle buluşturdu. Fragman, karanlık ve hareketli bir havaya sahip olacak yapımda nelerle karşılaşacağımızın sinyallerini veriyor.

The Killer fragmanı

The Killer konusu ve oyuncu kadrosu

Bol gerilimli olacak The Killer filmi, ünlü aktör Michael Fassbender’ın hayat verdiği soğukkanlı bir suikastçıyı konu alıyor. Bu suikastçı, hedefini kıl payı ıskaladığı bir görevin ardından işverenlerine savaş açıyor.

Filmin, Alexis Nolent’in çizgi romanından uyarlandığını belirtelim. Fincher’ın Fight Club’ta da beraber çalıştığı yazar Andrew Kevin Walker, çizgi romanı beyaz perdeye uyarlamış. Kadrosunda ise Fassbender’a ek olarak Tilda Swinton, Charles Parnell, Arliss Howard ve Sophie Charlotte gibi önemli isimler yer alıyor. 

The Killer çıkış tarihi

The Killer, 10 Kasım 2023’te Netflix üzerinden yayımlanacak. David Fincher, daha önce House of Cards, Mindhunter ve Mank gibi yapımlarda Netflix ile birlikte çalışmıştı.

Netflix'in daha önce paylaştığı tanıtım fragmanı

10
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
0
0
0