WhatsApp Grup Konuşmalarına Profil Fotoğrafları Geliyor: Artık Kimin Kim Olduğunu Görebileceğiz!

22
3
1
1
0
WhatsApp’ın paylaştığı yeni güncellemeyle artık grup sohbetlerinde profil fotoğrafları görüntülenebilecek.

Geçtiğimiz günlerde WABetaInfo, WhatsApp’ın bazı yeni özelliklerini ortaya çıkarmıştı. Bu özellikler arasında grup yöneticilerinin daha fazla kontrol sağlayabileceği yenilikler de yer alıyordu. Dün de “Topluluklar” özelliğini yayınlayan WhatsApp, yeni beta sürümüyle birlikte kullanıcılara Topluluk kurma imkanı sunmaya başlamıştı.

WhatsApp uzun süredir kullanıcılar tarafından talep edilen bir özelliği test etmeye başladı. WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre, iOS için WhatsApp beta 22.18.0.72’de artık grup sohbetlerinde üyelerin profil fotoğrafları görülebilecek.

Mesajların yanında profil fotoğrafı gözükecek

WhatsApp Güncelleme

Yukarıda da bir örneğini görmüş olduğunuz yeni özellikle sohbetler daha kişisel hale gelecek. Kişilerin gruplarda kiminle konuştuğunu görmesini sağlayacak olan bu özellikle artık bir gruba mesaj atan kişinin mesajının yanında profil fotoğrafı da gözükecek. Geliştirme aşamasında olan bu özelliğin yalnızca iOS 22.18.0.70 betasına sahip kullanıcılar tarafından erişilebildiği bildirildi. Ancak özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

Yayınladığı son güncellemelerle birlikte grup sohbetlerini daha da geliştirmeye odaklandığı görülen WhatsApp’ın bu özelliğin yanında yeni bir özellik üzerinde daha çalıştığı ortaya çıkmıştı. Gruplardaki yöneticiler artık grupta atılan herhangi bir mesajı silebilecek.

Kaynak : https://www.neowin.net/news/whatsapp-might-display-profile-pictures-of-group-members-in-chats/
22
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
22
3
1
1
0