Adidas’tan Yarı Yarıya Geri Dönüştürülmüş Malzemeden Üretilen Yenilikçi Spor Ayakkabı Serisi: NMD V3

7
4
1
1
0
Adidas, yenilikçi teknolojilerle ve yarı yarıya geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilen yenilikçi spor ayakkabı serisi NMD V3'ü piyasaya sürdü. Gelin, yeni seri neler sunuyor bakalım.

Gelişen teknoloji, giydiğimiz ayakkabılara sağlığımızı ve performansımızı artıracak şekilde yansımaya devam ederken son teknolojilerin yer aldığı bir diğer ayakkabı, Adidas tarafından piyasaya sürüldü. İlk olarak 2015 yılında zamanına damga vuran NMD siluetini piyasaya süren şirket, altı yıl sonra yeni NMD serisini satışa sundu.

Adidas’ın NMD ailesinde piyasaya sürdüğü üçüncü serisi, NMD V3 oldu. Ayakkabı, Adidas’a göre son teknolojiyle güncellenmiş bir bakış ile geri dönüş yaptı. ‘Geleceğin simgesi’ olarak sunulan ayakkabı, fütüristik tasarımıyla dikkat çekiyor. Fakat ayakkabıyı özel yapan yanları arasında Adidas’ın kullandığı yenilikçi teknolojiler ve özellikler bulunuyor.

Adidas NMD V3 neler sunuyor?

adidas nmd v3

Adidas, yeni NMD V3 modellerinde ayağı saran yeniden tasarlanmış bir ağ, şeffaf bir topuk klipsi ve aşınmaya karşı direnç sağlayan ve esneklik sunan termoplastik poliüretan kabuğuyla kısmen kaplı BOOST yastıklamaya ev sahipliği yapıyor. Bu teknolojilerin ve özelliklerin yanı sıra ayakkabı, Adidas’ın çevreci yaklaşımını da yansıtıyor.

adidas nmd v3

Ayakkabı, en az %50 Parley Ocean Plastic (uzak adalarda, plajlarda, kıyı topluluklarında ve kıyı şeritlerinden toplanarak yeniden tasarlanmış plastik atık) ve %50 geri dönüştürülmüş polyester içeren yüksek performanslı iplikten yapılan bir üst kısımdan oluşuyor. Ayakkabı, Adidas’ın ilerici renk seçenekleriyle satın alınabiliyor.

7
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
4
1
1
0