Avengers: Endgame’i 116 Kez İzleyen Marvel Hayranı, Rekor Kırmaya Çalışıyor

62
24
9
6
5
Agustin Alanis adlı bir Marvel hayranı, Avengers: Endgame filmini tam 116 defa izledi. Hayranın amacı rekor kırabilmek.

Avengers: Endgame filmini sinemada izleyen pek çok kişi var ancak filmi, sinemada Augustin Alanis kadar izleyen kimse yok. ABD’nin Florida eyaletinde yaşayan 30 yaşındaki Marvel hayranı, Avengers: Endgame’i tam 116 defa izledi.

Alanis’in amacı ise aynı sinema filmini en çok izleyen kişi olma rekorunu kırmak. Perşembe akşamı filmi 116. kez izleyen adam, gözünü 200 izlemeye dikmiş durumda.

Alanis, ilk başta amacının rekor kırmak olmadığını söylüyor. Filme iki hafta boyunca her gün gittiğini söyleyen hayran, filmin rekorlar kırdığını ve kendisinin de bir rekor kırmaya karar verdiğini söylüyor.

Daha önce de Captain America: Winter Soldier filmini evde defalarca izlediğini söyleyen Alanis, tekrar tekrar aynı filmi izleyebileceğini belirtiyor. En azından Marvel filmleri için durum bu. Başka bir filmde bu rekoru denemeyeceğini belirtiyor.

Alanis, haftaiçi günde 2 seansa, hafta sonu ise daha fazla seansa giriyor. Marvel hayranı, filmde olmadığı zamanlarda ailesinin inşaat işinde çalışıyor.

Ailesi ve arkadaşlarından çok destek gördüğünü söyleyen Alanis, 100. defa filmi izlemeye kız kardeşi ve ebeveynleri ile gittiğini de belirtiyor.

Alanis, düzenli olarak sinemadan fotoğraf paylaşıyor ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek için görevinin detaylarını da yetkililere göndermiş. Konuyla ilgili olarak Guinness’ten henüz bir cevap gelmemiş.

Kaynak : https://www.cnet.com/news/fan-has-seen-avengers-endgame-more-than-110-times-and-is-still-going/
62
24
9
6
5
Emoji İle Tepki Ver
62
24
9
6
5