Kargo Simülatörü(!) Geri Dönüyor: Death Stranding 2 Resmen Duyuruldu [Video]

8
4
2
0
0
Hideo Kojima, 2019'da yayınlanan Death Stranding'in devam oyununun geleceğini açıkladı. "DS2" olarak isimlendirilecek oyun, yine bir bebeğin çevresinde şekillenecek.

Video oyun dünyası, 2019 yılında Death Stranding isimli bir oyunla tanışma imkanı yakalamıştı. Sektörün en önemli isimlerinden Hideo Kojima ile ekibinin üstlendiği oyun, o dönemler için benzersiz bir grafik kalitesi ve ilginç bir deneyim sunuyordu. Ancak oyun piyasaya sürüldükten sonra beklentileri pek de karşılamadı. Zira pek çok oyuncu, Death Stranding'in bir yürüyüş simülasyonundan ibaret olduğunu düşünüyordu.

Şimdiyse bu oyun ile ilgili bir gelişme yaşandı. Sektörün prestijli etkinliklerinden The Game Awards'ta yapılan resmi açıklamaya göre Death Stranding 2 resmen geliyor. "DS2" ismiyle anılacak oyun, en az ilki kadar da ses getirecek gibi görünüyor. Gelin hep birlikte Death Stranding'in devamı niteliğinde olacak yeni oyuna yakından bakalım.

DS2, yayınlanan fragmana rağmen gizemli bir oyun olarak kaldı!

Death Stranding 2

DS2 için yayınlanan fragman, oyunda yine bir bebeğin olacağını ve konunun da bu bebeğin çevresinde şekilleneceğini gözler önüne seriyor. Ancak fragmanı izlediğimizde, neyin ne olduğunu anlamak pek de mümkün olmuyor.

DS2 görsel

Hatta etkinlikler sırasında açıklamalarda da bulunan Hideo Kojima, "Fragmanın içine pek çok şey koydum. Onun hakkında konuşmanızı ve ayrıntıları bulmanızı istiyorum." diyerek, topu oyunculara atmış oldu.

DS2 görsel

Az önce de belirttiğimiz gibi Death Stranding'in devamı niteliğindeki oyunla ilgili bildiklerimiz çok sınırlı. Oyunun fiyatı, sistem gereksinimleri, detaylı konusu ve ne zaman çıkacağı henüz gizemini koruyor.

DS2 görsel 3

Eğer oyunla ilgili yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

Death Stranding 2 için hazırlanan fragman

The Game Awards 2022'de tanıtılan tüm oyunlar için:

Kaynak : https://www.kojimaproductions.jp/en/DS2-announcement
8
4
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
4
2
0
0