Apple’ın Devasa Bütçeli ve Brad Pitt Başrollü Formula 1 Filmi F1’den Tüylerinizi Diken Diken Edecek İlk Fragman Paylaşıldı! [Video]

1
1
1
0
0
Apple'ın birkaç yıldır üzerinde çalıştığı Formula 1 temalı film "F1"den ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. 300 milyon dolarlık devasa bir bütçeye sahip olan yapımın başrolünde Brad Pitt var.

Film ve dizi hamleleriyle de öne çıkan bir şirket olan Apple, son birkaç yıldır devasa bütçeli Formula 1 temalı gizemli bir film geliştiriyordu. Brad Pitt başrollü yapım hakkında şu ana kadar pek fazla detay öğrenememiştik. Ancak geçtiğimiz günlerde bu durum değişti ve isminin “F1” olacağı açıklandı.

Bugün ise filmi bekleyenleri iyice heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Apple ve Formula 1, F1 filminin ilk tanıtım fragmanını bizlerle buluşturdu. Videodan 300 milyon dolar gibi inanılmaz bir bütçeye sahip filmin oldukça iyi Formula 1 sahnelerine yer vereceği görüldü.

F1 filmi fragmanı

F1 filmi konusu

F1 filmi, genç bir sürücüye akıl hocalığı yapmak ve onunla ekip olmak için emeklilikten dönen bir Formula 1 pilotunu konu edinecek. Fragmandan da görülebildiği üzere filmde bol bol gerçeğini aratmayan yarış sekanslarıyla karşılaşacağız.

Motor sporları hayranlarının çok seveceği bir film olacağını tahmin etmek yanlış olmaz. Filmin gerçek F1 pistlerinde ve yarışları sırasında çekildiğini de eklemek gerek.

F1 filmi kadrosu

F1’in yönetmenliğini Top Gun: Maverick’in arkasındaki isim Joseph Kosinski üstleniyor. Başrolünde efsane oyuncu Brad Pitt yer alıyor. Onun yanında ise Snowfall dizisiyle yıldızı parlayan Damson Idris’i göreceğiz. Bu ikiliye Javier Bardem, Kerry Condon, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia gibi ünlü isimler eşlik edecek. Aynı zamanda Lewis Hamilton gibi gerçek F1 dünyasından isimler de karşımıza çıkacak.

F1 filmi çıkış tarihi

F1 filminin kesin bir vizyon tarihi yok. Ancak fragman sonundaki açıklamaya göre 2025’in yaz aylarında sinemalarda olacak.

1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0