• Anasayfa
  • Sinema
  • Game of Thrones’un Oyuncusu, Final Senaryosunu Şaka Sanmış

Game of Thrones’un Oyuncusu, Final Senaryosunu Şaka Zannetmiş

69
30
5
2
1
Game of Thrones’un çok eleştirilen sonunda dizinin oyuncuları bile ilk başta inanamamışlar.

Game of Thrones dizisi bitti bitmesine ama o hikaye o kadar kötü şekilde bağlandı ki, hayranların büyük kısmı serinin sonunu kabul etmiyor. Hatta bu konuda bir milyonu aşkın imza toplanan bir imza kampanyası bile düzenlediler.

Dizinin son sezonunun kötü olduğunu serinin oyuncuları da kabul ediyor. Jon Snow’u canlandıran Kit Harington, serinin finali sorulduğunda “hayal kırıklığı” cevabını verirken hayranları uyarmıştı. Seride Bran Stark’ı oynayan Isaac Hempstead Wright da, senaryoyu ilk okuduğunda şaka yaptıklarını düşündüğünü söyledi.

Dikkat! Dizinin finaliniz hala izlemediyseniz yazı spoiler içeriyor.

Game of Thrones dizisinin sonunda Bran'ın tahta geçmesi, oyuncu için de bir şok etkisi yaratmış. Kendi ifadesine göre bunun şaka olmadığını anlayan oyuncu, kalkıp odanın içinde dolanmaya başladığını söylüyor.

Bran kararı seyircileri de oyuncular kadar şaşırttı. Karakterin hiçbir zaman tahta ilgi göstermemiş olması, kendisini artık bir kişiden ziyade bir şey -üç gözlü kuzgun- olarak görmesi nedeniyle yönetme hakkının Bran’a kalması beklenmiyordu.

Soyu devam edemeyecek olan (Sansa nereden biliyorsa) Bran, yetenekleri ve kısırlığı ile monarşiden meşrutiyete geçiş konusunda ideal bir aday bile olsa, bunu bir görev gibi kabul edebilirdi. “Tahtı bana verecekler, yoksa niye geleyim bu kadar yolu?” tarzı davranışları karakterin yapısına uymadı.

Oyuncu, senaryoyu okurken Bran’ın tahta geçtiğine inanamadığını ve yapımcıların, her karaktere kendisinin tahta çıktığı bir senaryo verildiğini düşünmüş. Senaryonun gerçek olduğuna ihtimal vermemiş.

Öte yandan Wright ise Sansa’yı oynayan Sophie Turner, hayranların imza kampanyasını absürt ve saygısızca bulduklarını belirtiyorlar. Yani Westeros’un iki hükümranı biz köylü tebaaya çenemizi kapatmamızı söylüyor. Güç hakikaten iki Stark’ı da yozlaştırıyor demek ki.

Game of Thrones dizisinin sonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce tahta kim çıkmalıydı?

Kaynak : https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a27537256/game-of-thrones-season-8-finale-bran-stark-isaac-hempstead-wright-script-joke/
69
30
5
2
1
Emoji İle Tepki Ver
69
30
5
2
1