Rockstar’ın GTA 6’yı Her An Duyurabileceğini Gösteren Gelişme

173
23
10
8
8
Rockstar Games'in GTA VI'nın duyurusu için hazırlıklara başladığı iddia edildi. Zira firma, ofislerinin önündeki Red Dead Redemption 2 panosunu kaldırdı.

Rockstar North ofislerinin önünde genellikle son yayınlanan oyunların bayrakları bulunur. Gelen haberlere göre Red Dead Redemption 2 panoları, Rockstar North’un ofislerinin önünden kaldırılmış durumda. Peki bu ne demek?

Gamescom’un elinin kulağında olduğu şu günlerde Rockstar bu panoyu tabii ki sıkıldığı için indirmedi. Muhtemelen firma bir sonraki büyük yapımını duyuracak. Haliyle Rockstar hayranları arasında “Acaba GTA VI mı duyurulacak?” beklentisi oluşmuş durumda. Yine de Rockstar’da büyük bir hareketlilik var gibi gözükmüyor ancak firma her an bir sürprize imza atabilir.

Red Dead Redemption 2 öncesi göndere asılı olan görsel, GTA V’e aitti. Bu da söylentilerin dayanak noktalarından birini oluşturuyor. 

GTA 6'da birden fazla şehir bulunacak

gta-v-bilgisayar

Yeni GTA oyunu hakkında çok fazla bir bilgi yok. Cüzdanlarımızda büyük bir delik açması muhtemel olan oyunda birden fazla büyük şehir bulunacağı iddia edilmişti. 

Oyunda Liberty City’de ufak işlere bakan bir ayakçı olarak kariyerimize başlayıp daha sonra Vice City’ye geçeceğimiz ve uyuşturucu baronu olacağımız iddia edilmişti. 

Oyunun tanıtılması önündeki en büyük engel olarak ise PlayStation 4’te bulunan bellek kısıtlaması gösteriliyordu.  Zira oyunun epey geniş bir haritası olacağı belirtiliyordu. 

Oyun hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Böyle bir açıklamanın gelmesi halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : https://wccftech.com/grand-theft-auto-6-announced-soon/
173
23
10
8
8
Emoji İle Tepki Ver
173
23
10
8
8