The Witcher Dizisinin Başrolü Henry Cavill, 4. Sezonda Olmayacağını Doğruladı: Yerine Gelecek İsmi de Açıkladı!

63
6
5
2
1
Henry Cavill tarafından yapılan açıklamayla The Witcher hayranlarını ekrana kilitleyen dizinin 4. sezonunda Henry Cavill'ı göremeyeceğimiz resmiyet kazanmış oldu. Cavill, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla yerine gelecek ismi de resmen duyurdu.

Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine oluşan the Witcher, diziyle de büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı. Bugün ise dizinin sevilen başrolü Henry Cavill, hayranlarına diziden ayrılacağını duyurdu. 

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla Henry Cavill, dizide kendisinin yerine Liam Hemsworth’ün geleceğini de doğrulamış oldu. Gelin, Cavill’ın paylaşımına bir bakalım. 

Rivialı Geralt olarak yolculuğunu sona erdirdi. 

henry cavill witcher

Henry Cavill yaptığı açıklamada “Rivialı Geralt olarak yolculuğum hem canavarlarla hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki 4. sezon için madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım. Benim yerime, fantastik Liam Hemsworth, Beyaz Kurt'un görevini üstlenecek. Edebiyat karakterlerinin en büyüğü gibi, Geralt'ı vücutlandırarak geçirdiğim zamana saygı ve Liam'ın bu en etkileyici ve ayrıntılı erkeklere karşı görüşünü görmek için heyecanla meşaleyi aktarıyorum. Liam, iyi efendim, bu karakter onun için harika bir derinliğe sahip, dalmanın ve neler bulabileceğinize bakmanın keyfini çıkarın” sözlerine yer verdi. 

3. Sezonda Henry Cavill’ı son kez the Witcher’da izleyeceğiz. Bu açıklamayla birlikte diziden ayrılması ise hayranları tarafından Superman rolüne devam edeceğinin kanıtı olarak görüldü. Ancak konuyla ilgili henüz oyuncudan veya filmin yapımcılarından herhangi bir resmi açıklama gelmedi. 

63
6
5
2
1
Emoji İle Tepki Ver
63
6
5
2
1