Huawei, Yeni Akıllı Saatleri Watch GT 2 Pro EKG ve Band 6 Pro'yu Duyurdu

13
5
1
0
0
Huawei, Watch GT 2 Pro EKG ve Band 6 Pro olarak isimlendirdiği yeni akıllı saatlerini duyurdu. Band 6 ile Watch GT 2 Pro'nun gelişmiş versiyonları olarak tanıtılan akıllı saatler, kullanıcılara hiç de fena olmayan bir deneyim sunacak. Özellikle de Band 6 Pro, uygun fiyatı ile çok tutulacak gibi görünüyor.

Dün bir etkinlik düzenleyen ve bu etkinlik kapsamında HarmonyOS'la çalışan ilk amiral gemisi olan P50 ailesini duyuran Huawei, bu etkinlik kapsamında yeni bir akıllı saat ile yeni akıllı saatini de duyurdu. Huawei'nin duyurduğu ürünlerden bir tanesi Watch GT 2 Pro EKG, diğeri ise Band 6 Pro olarak isimlendiriliyor. Peki bu ürünler neler sunuyor?

Watch GT 2 Pro EKG, şirketin bir süre önce duyurduğu Watch GT 2 Pro'nun EKG destekli bir versiyonu olarak karşımıza çıktı. Buna ek olarak 17 profesyonel spor takibi, 85 özel spor modu, saturasyon oranını ölçme ve 24 saat boyunca kalp takibi yapabilen akıllı saat, 2 haftaya kadar kullanım imkanı sunuyor. Hızlı şarj desteğine de sahip olan Watch GT 2 Pro EKG, 5 dakikalık şarj ile 10 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca bu akıllı saatin 1,39 inç AMOLED ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Huawei Watch GT 2 Pro EKG şöyle görünüyor

Huawei Watch GT 2 Pro EKG

Huawei'nin akıllı bant gibi görünüyor olsa da özellikleri ile bir akıllı saate daha yakın olan 1,47 inç ekran boyutlu Band 6 Pro ise Band 6'nın yenilenmiş bir versiyonu. Vücut sıcaklığını ve vücut sıcaklığındaki değişiklikleri algılamak için özel bir sensöre sensöre sahip olan Band 6 Pro, 24 saat nabız takibi, oksijen saturasyonu ölçümü, 96 egzersiz modu gibi pek çok özelliğe sahip. Bu ürünü profesyonel bir akıllı saatten ayıran tek özellik, GPS desteğinin olmaması.

Huawei Band 6 Pro

Huawei, yeni akıllı saatlerinin çıkış tarihleri ile fiyatlarını da açıkladı. Yapılan açıklamalara göre Band 6 Pro, yalnızca 69 dolar karşılığında satın alınabilecek. Bu ürün, 20 Ağustos itibarıyla Çin pazarındaki yerini alacak. Watch GT 2 Pro EKG ise 12 Ağustos itibarıyla satın alınabilecek. Bu akıllı saatin fiyatı ise 477 dolar olarak açıklandı. Ürünlerin Türkiye'ye gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/345139/huawei-band-6-pro-huawei-watch-gt-2-pro-ecg-price-features.html
13
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
5
1
0
0