ICRYPEX, Kripto Paralarda Başarıya Ulaşmak İsteyenler İçin Eğitim Başlatıyor: Tamamen Ücretsiz!

6
2
1
0
0
Türkiye'nin popüler kripto para platformlarından ICRYPEX, ücretsiz kripto para eğitimi başlatıyor. Eğitim, tamamen ücretsiz olacak ancak 100 kişiyle sınırlı kalacak şekilde gerçekleştirilecek.

Gelecekte hayatımızda büyük bir yer edinmesi beklenen ve ülkelerin şimdiden hakkında çalışmalarını hızlandırdığı blok zincir ve kripto para sektörü, pek çok kişi için halen büyük bilinmeyenlerle dolu bir alan. Bu alanda eksiği olanlar ve bu eksiği doldurmak isteyenler ve kripto para sektörüne atılmak isteyenler içinse ICRYPEX’ten kaçırılmaması gereken bir fırsat geldi.

Türkiye’nin en popüler kripto para borsalarından ICRYPEX, Türkiye’nin en kapsamlı makro trade ve kripto para eğitimlerini başlatıyor. Platform, 30 Temmuz Cumartesi günü Sheraton Grand Adana Hotel’de sektör meraklılarıyla bir araya gelecek ve meraklıların tüm sorularına cevap vermeyi, kendi stratejilerini oluşturmalarını ve başarıya ulaşmalarında ilk adımı atmalarını sağlamayı hedefliyor.

Eğitim tamamen ücretsiz!

icrypex

Kripto para dünyasında rotanızı belirlemeniz ve işlem stratejilerinizi geliştirmeniz için büyük bir fırsat olan bu eğitime katılmak tamamen ücretsiz olacak. Eğitime katılmak için yapmanız gerekenler de oldukça basit:

ICRYPEX’in eğitimi için formu dolduran herkes eğitim alamayacak. Formu dolduranlar arasından 100 şanslı kişi belirlenecek. ICRYPEX ekibi, formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçecek ve tüm bilgileri iletecek. Katılım bilgisi, telefon numaranıza SMS ve e-posta adresinize detaylı bir katılım e-postası olarak gönderilecek.

Eğitimde macro trade, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP gibi pek çok kripto para biriminin analizinin yapımına dair ipuçları verilecek, borsanın ve kripto paraların temel, orta ve ileri düzey tüm detaylarına ulaşılabilecek. Eğitim, saat 12.00’da başlayacak ve 16.00’a kadar sürecek.

6
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
0
0