• Anasayfa
  • Oyun
  • Strange Adventures in Infinite Space, Ücretsiz Oldu

Uzay Simülasyonu Oyunu 'Strange Adventures in Infinite Space' Ücretsiz Oldu

182
27
14
10
9
Itch, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. 18 yıl önce piyasaya sürülen "Strange Adventures in Infinite Space" isimli ilginç bir oyunu içeren bu kampanya, oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak. Ayrıca bu oyun, sistem gereksinimleri açısından bilgisayarınızı yormayacak türden.

Zaman zaman sunduğu ücretsiz oyunlarla oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başaran platform Itch, yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. Başlatılan kampanya, 18 yıl önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala seveni bulunan "Strange Adventures in Infinite Space" isimli bir oyunu içeriyor. Bu oyun sizleri, ilginç bir uzay simülasyonu deneyiminin içine sunacak.

Strange Adventures in Infinite Space, tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Geliştirici ekip, yıllar önce piyasaya sürdüğü bu oyunu kısa bir süre önce güncelledi ve oyunun bazı bilinen sorunlarını giderdi. Itch platformu da bu durumu görmezden gelmedi ve takipçilerine hoş bir jest yaptı. Dilerseniz hemen, Strange Adventures in Infinite Space'in detaylarına ve bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olacağınıza yakından bakalım.

Strange Adventures in Infinite Space

Strange Adventures in Infinite Space, "roguelike" türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Her seferinde kendinizi daha farklı bir maceranın içerisinde bulacağınız bu oyunda, yıldızlararası bölgelerde varlığınızı sürdürmeye çalışacaksınız. 21'den fazla uzay aracının bulunduğu, 69'dan fazla da silah kullanabileceğiniz oyunda, uzaylılara karşı gelmeye ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. 

Strange Adventures in Infinite Space'i ilginç kılan temel şey, içerisinde bulunduğunuz galaksinin her seferinde değişecek olması. Yani bir oyunu tamamladıktan ya da sıkılıp çıktıktan sonra bir daha o noktaya dönmeniz mümkün değil. Bu da eğer sararsa, Strange Adventures in Infinite Space'i sonsuza dek oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Üstelik bu oyun, sistem gereksinimleri açısından da hiçbir bilgisayarı yormayacak türden.

Strange Adventures in Infinite Space

Strange Adventures in Infinite Space'e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için ilk olarak burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına erişin.
  • "Download Now" yazan butona tıklayın.
  • Açılabilir bir menü ile karşılaşacaksınız. Bu menü, oyuna PayPal üzerinden bağış yapmanızı sağlıyor. Bağış yapmak isterseniz belirtilen yönergeleri uygulayın. Bağış yapmak istemiyorsanız bir sonraki adıma geçin.
  • "No thanks, just take me to the downloads" yazan butona tıklayın. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada işletim sisteminize uygun olan dosyayı bulun ve indirin. İndirme işleminden sonra oyunu kurun.
182
27
14
10
9
Emoji İle Tepki Ver
182
27
14
10
9