Matrix 4'ün Senaryosunu Okuyan Keanu Reeves'ten İlk Açıklama Geldi

153
10
8
8
7
Bilim kurgu sinemasının kült yapımlarından The Matrix’in dördüncü halkasıyla geri döneceği haberini geçtiğimiz ay almıştık. Seride bir kez daha Neo karakterini canlandırmaya hazırlanan ünlü aktör Keanu Reeves, The Matrix 4’ün senaryosunu okuduğunu ve çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Öncelikle The Matrix 4 ile ilgili şu ana kadar neler öğrendik kısaca onlardan bahsedelim. Carrie-Anne Moss ve Keanu Reeves, orijinal üçlemede hayat verdikleri Trinity ve Neo karakterine geri dönecekler. Yeni filmde daha genç bir Morpheus izlemeyi bekliyoruz. Bu nedenle Laurence Fishburne’ün projede yer almayacağı söyleniyor.

Peki, başka ne biliyoruz? The Matrix 4’ün senaristliğini ve yönetmenliğini serinin yaratıcılarından Lana Wachowski üstlenecek. Filmin prodüksiyon çalışmalarının ise önümüzdeki yıl Chicago’da başlaması bekleniyor.

matrix 4

John Wick karakteri ile beyaz perdede fırtına gibi esen Keanu Reeves, The Matrix 4 için kaleme alınan senaryoyu okuduğunu söyledi. İkonik seriye geri döneceği için çok heyecanlı ve hırslı olduğunu belirten başarılı aktör, yeni filmin konusu hakkında ise ser verip sır vermedi.

Warner Bros ve Village Roadshow Pictures ortaklığında çekilecek olan The Matrix 4’ün ne zaman vizyona gireceği henüz açıklanmadı. Warner Bros. Başkanı Toby Emmerich, geçtiğimiz ay Variety'ye verdiği demeçte, The Matrix 4 için çalışmaların resmen başladığını duyurmuştu. The Matrix 4 ile ilgili yeni gelişmeler gün yüzüne çıktığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Kaynak : https://news.avclub.com/keanu-says-hes-read-the-script-for-the-matrix-4-and-it-1838463516
153
10
8
8
7
Emoji İle Tepki Ver
153
10
8
8
7