Ölümlü Dünya 2 Geliyor! Yayınlanacağı Tarih ve Platform da Belli Oldu...

25
4
1
0
0
2018 yılında vizyona giren ve şu anda Netflix kütüphanesinde yayınlanan Ölümlü Dünya, devam filmiyle Disney Plus'a geliyor. Filmin önümüzdeki sonbaharda yayınlanması planlanıyor.

2018 yılında vizyona giren komedi filmi Ölümlü Dünya, pek çok izleyicinin beğenisini toplamayı başarmıştı. Nesilden nesile kiralık katil olan Mermer Ailesi’nin hikâyesini konu alan film, bugün sevindirici bir haberle gündeme geldi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ölümlü Dünya’nın devam filmi geliyor.

Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Doğu Demirkol ve Sarp Apak gibi yıldızları bir araya getiren ilk filmin devam filminin çekimleri nisan ya da mayıs ayında başlayacak. Üstelik tüm kadronun tekrar bir araya geleceği belirtilen yeni film, bu kez Netflix'te yayınlanmayacak.

Yakında gelecek Ölümlü Dünya 2'nin yanı sıra tüm Marvel filmlerine, Star Wars evrenine, National Geographic belgesellerine ve dahasına ulaşmak için bu bağlantıya tıklayarak Disney+ üyesi olabilirsiniz.

Ölümlü Dünya 2, Disney Plus'ta yayınlanacak:

ölümlü dünya 2

Ölümlü Dünya’nın devam filmi, Altuntaş’ın aktardığı bilgilere göre önümüzdeki sonbahar döneminde Disney Plus’ta yayınlanacak. Filmin konusunun ne olacağı ve dizinin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı gibi bilgiler ise şu anda gizemini koruyor.

Ölümlü Dünya, Ali Atay yönetmenliğinde vizyona girmişti. Filmin senaryosu Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel tarafından kaleme alınmıştı. Film, 11 hafta vizyona kalmış ve 585 bin 145 izleyiciye ulaşarak toplamda 7 milyon 21 bin TL hasılat elde etmişti.

Disney+ abonesi olmak için buraya tıklayın.

Kaynak : https://www.birsenaltuntas.com/kultur-sanat/disney-plustan-olumlu-dunya-bombasi/7843/#close
25
4
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
25
4
1
0
0