Razer, Kutusundan Kendi Ses Kartıyla Çıkan BlackShark V2 Kablolu Kulaklığı Duyurdu

12
8
2
1
0
Razer, yeni nesil kablolu kulaklığı BlackShark V2'yi premium ve uygun fiyatlı iki ayrı model olarak duyurdu. Yeni Razer BlackShark V2, üst düzey versiyonunda bir USB ses kartı ile geliyor.

Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda en popüler şirketlerden biri olan Razer, 2012 yılında tanıtılan orijinal Razer BlackShark kablolu kulak üstü kulaklığın uzun bir aradan sonra gelen ikinci nesli olan Razer BlackShark V2’yi duyurdu.

Üst düzey kalite sunan bir model olan BlackShark V2 ve daha bütçe dostu bir model olan BlackShark V2 X olmak üzere iki farklı model olarak karşımıza çıkan Razer BlackShark V2, tercih ettiğini modele göre ses kalitesini ve konforu etkileyen farklı özellikler sunuyor.

razer blackshark v2

Varsayılan olarak 3,5 mm kulaklık girişi ile gelen BlackShark V2 modellerinden ‘pahalı’ olan versiyonun, kutusundan, uygun fiyatlı versiyondan farklı olarak bir USB ses kartı çıkıyor. Zaten iki kulaklık arasındaki asıl farkın da bu ses kartından kaynaklandığını söyleyebiliriz.

blackshark v2

Söz konusu ses kartı, Razer’ın Synapse 3 yazılımı ile birlikte mikrofon için akolayzır ayarları gerçekleştirmenizi mümkün kılarken, kulaklığın THX mekansal ses desteği kazanmasını sağlıyor. Razer’a göre BlackShark V2, 7.1’in ötesinde bir ses deneyimi vadediyor.

blackshark v2

Razer, premium model olan BlackShark V2 için 99 dolarlık bir fiyat etiketi belirlerken, uygun fiyatlı model olan BlackShark V2 X için 59 dolarlık fiyat açıkladı. Her iki modelin de büyük oranda aynı özelliklere sahip olduğunu düşünürsek hangi modelin daha tercih edilebilir olduğunu söylemek zor.

Razer, iki model arasındaki temel farkı oluşturan USB ses kartının harici olarak satışa sunulmayacağını belirtti. Dolayısı ile üst düzey kalite isteyenlerin 99 dolarlık modeli almaktan başka şansı bulunmuyor.

12
8
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
12
8
2
1
0