Samsung Apple İle Dalga Geçmeye Devam Ediyor; 3 Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

141
30
17
7
4
Samsung, özellikle iPhone X'u taşa tuttuğu reklam serisine 3 yeni reklam filmi daha ekledi.

Samsung ve Apple arasında, hem kullanıcıların hem de şirketlerin dahil olduğu ve zaman zaman çizgi biraz aşılsa da tatlı diyebileceğimiz bir rekabet var. Aslında rekabet oldukça önemli çünkü şirketleri geliştiren en etkili itici güçlerden bir tanesi de sürekli olarak yarışmaları gereken güçlü bir rakipleri olması. Apple ve Samsung da senelerdir pek çok farklı şekilde birbirlerine tabiri caizse sataşarak bizi bolca güldürüyorlar.

Samsung son olarak Apple'ın son telefonu iPhone X'a bolca kusur bulduğu ve telefon ile dalga geçtiği üç yeni reklam filmi yayınladı. Reklam filmlerinin ilkinde iPhone X'un LTE ile veri indirme hızı ile alay eden Samsung, diğer videolarda da kulaklık girişinin olmayışı, hızlı şarj için ekstra satılan adaptör ve kablo gibi telefonun eleştiri alan yönlerine dikkat çekiyor.

Aynı zamanda S9 ile de kıyaslama yapan Samsung, özellikle iki telefonun kameraları arasındaki farka vurgu yapıyor ve DxOMark puanı bazında iPhone X'un S9'dan geride kaldığını da gösteriyor. Eğer reklam filmlerini merak ettiyseniz, aşağıdaki bağlantlardan hepsini izleyebilirsiniz.

141
30
17
7
4
Emoji İle Tepki Ver
141
30
17
7
4