Samsung'un Akıllı Yüzüğü Galaxy Ring'in Kalbinizi Ağrıtacak Fiyatı Ortaya Çıktı: O Fiyata Telefon Alınır!

4
1
1
0
0
Samsung Galaxy Ring'in fiyatı sızdırıldı. Eğer iddia doğruysa cihaz, giriş seviye bir telefon fiyatıyla gelecek.

Samsung, 10 Temmuz günü Galaxy Unpacked etkinliğini gerçekleştirecek. Bu etkinlikte yeni katlanabilir telefonlar, kulaklıklar ve akıllı saatleri göreceğiz. Tüm bunların yanı sıra yılın başlarında duyurusu yapılan akıllı yüzük Galaxy Ring’in de resmî tanıtımı gerçekleşecek.

Sağlık odaklı bir cihaz olacak Samsung Galaxy Ring’in özellikleri son birkaç aydır ortaya çıkıyordu. Ancak şimdiye kadar fiyatıyla ilgili pek bilgi edinememiştik. Bugün ise bu konuda bilgi geldi. Sızıntı doğruysa cihaz, gerçekten “pahalı” diyebileceğimiz bir ücrete sahip olacak.

300-380 dolar arası fiyatla gelecek

Oyun sızıntılarıyla bildiğimiz billbil-kun, Galaxy Ring’in fiyatıyla ilgili edindiği bilgileri paylaştı. Buna göre cihaz, 300 dolar (9.700 TL) ila 380 dolar (12.375 TL) arasında bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek.

Bu fiyatın müşterilere biraz pahalı gelebileceğini söyleyebiliriz. Galaxy Ring, akıllı saatleri aratmayacak gerçekten çok iyi sağlık özellikleriyle gelecek olsa da tam bir akıllı saat kadar işlev sunamayacak. Şu anda 340 dolar civarına Galaxy Watch 7 akıllı saat alınabiliyor. Hatta bu fiyat skalasında giriş seviye akıllı telefonlar bile mevcut.

Tabii ki tamamen yeni bir kategoride ilk nesil bir ürün olduğu için mutlaka ilgi görecektir. Ancak uzun vadede nasıl performans göstereceği merak konusu. Müşterilerin böyle bir fiyata nasıl tepki vereceğini bekleyip göreceğiz.

Galaxy Ring'in muhtemel özellikleri için:

Kaynak : https://www.dealabs.com/magazine/samsung-galaxy-ring-voici-le-veritable-prix-et-date-de-sortie-en-france-de-la-bague-connectee-54655
4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0