Samsung Galaxy Ring'in Sağlık Özellikleri Ortaya Çıktı: Akıllı Saatten Farkı Olmayacak

8
3
2
0
0
Samsung Health'in uygulama kodları, Galaxy Ring'in bazı sağlık özelliklerini ortaya çıkardı. Samsung Galaxy Ring, Galaxy Watch'larla aynı özellikleri sunacak gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 10 Temmuz'da düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde yepyeni ürünlerini duyuracak. Ancak etkinliğin parlayan yıldızı, çok büyük olasılıkla Samsung'un yeni akıllı yüzüğü "Galaxy Ring" olacak. Gelen son haberler, Galaxy Ring'in sunacağı bazı özellikleri gözler önüne serdi.

Samsung Health uygulamasının kodlarını inceleyen Android Authority ekibi, akıllı yüzüğün sunacağı sağlık özelliklerini ortaya çıkarmayı başardı. Paylaşılan ekran görüntüleri, Samsung'un akıllı yüzüğü ile akıllı saatleri arasında çok büyük farklılıklar olmayacağını gözler önüne seriyor.

Galaxy Ring, kalp atış hızı ve stres seviyesi gibi ölçümler yapabilecek

Samsung Galaxy Ring özellikleri

Paylaşılan ekran görüntüleri, Samsung Galaxy Ring'in nasıl stres ve kalp atış hızı testi yapacağını gözler önüne seriyor. Paylaşılan başka bir ekran görüntüsü ise Galaxy Ring'in adet takibi ve vücut sıcaklığını ölçmek için de kullanılabileceğini gözler önüne seriyor. Android Authority, yüzüğün horlama takibi yapılmasına da imkân tanıyacağını söylüyor. Ancak bu özellik, telefonunuz yanınızdayken kullanılabilecek.

Samsung

Samsung Galaxy Ring ile ilgili ortaya çıkan bilgiler bundan ibaret. Samsung, 10 Temmuz'da düzenleyeceği etkinlikte akıllı yüzüğün diğer özelliklerini de açıklayacak.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-ring-health-features-first-look-3455959/
8
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
2
0
0