• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, 'Yanlışlıkla' Galaxy Note10+'ı Açık Etti

Samsung, 'Yanlışlıkla' Galaxy Note10+'ın Bazı Detaylarını Paylaştı

56
11
7
2
0
Çok yakın zamanda tanıtımı gerçekleşecek olan Samsung amiral gemisi Galaxy Note10+ için beklentiler bir hayli büyük. Bugün ise Güney Koreli şirket, internet sitesinde cihazın birkaç detayını yayınladı.

Her yıl amiral gemisi serisi akıllı telefonlarına bir yenisini ekleyen teknoloji devlerinden biri olan Samsung'da Galaxy S ve Galaxy Note serileri bu klasmanda yer alıyor. Ağustos ayının ilk haftalarında Galaxy Note serisinin 10. cihazı olan Galaxy Note10'u ve Note10+'ı lanse edecek olan Samsung tarafında çalışmalar, büyük bir hararetle hız kesmeden devam ediyor.

Büyük gün yaklaştıkça ek mesai harcayan Samsung, bugün içerisinde yanlışlıkla bazı ülkelerdeki internet sitelerinin "Destek" bölümüne yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note10+'ı model numarasıyla beraber ekledi.

Cihazın model numarasının SM-N975F olduğu belirtilirken bu internet sitelerinin Samsung Romanya, Samsung Slovakya ve bazı diğer Avrupa ülkeleri olduğu kaydediliyor.

S Pen'e sahip yeni Samsung akıllı telefonu hakkında pek bir detay paylaşmayan bu destek sayfalarında, cihazın Android 9 Pie işletim sistemi ile çalışacağı, 256 GB ve 512 GB dâhili depolama kapasitelerini bünyesinde barındıracağı bilgileri yer alıyor.

Aura Glow, Aura Black ve Aura White isimleriyle  Gümüş, Siyah, Beyaz renk seçeneklerine sahip olan Galaxy Note10+, Brooklyn, New York'ta bulunan Barclays Center'da 7 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan bir etkinlik ile tanıtılacak. Cihazın 1.249 dolardan teknoloji marketlerindeki raflarda yerini alması bekleniyor.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-10-Plus-storage-colors-confirmed_id117765
56
11
7
2
0
Emoji İle Tepki Ver
56
11
7
2
0