Samsung Galaxy Buds, Galaxy Note10'a Özel Yeni Bir Renk Seçeneğine Sahip Oluyor

17
3
1
1
0
Teknoloji devi Samsung'un kablosuz kulaklıkları, Android ekosistemi kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılıyor. Yakın zamanda tanıtılacak olan yeni Samsung amiral gemisine yönelik olarak bu kulaklık, özel bir renk seçeneğine sahip oluyor.

Kabloları tamamen ortadan kaldırarak hayatımızı kolaylaştıran kablosuz kulaklıklar, özellikle akıllı telefon kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılıyor. Sektörde söz sahibi olan kablosuz kulaklık modellerinin çoğu ise Apple, Samsung, Sony ve Jabra'ya ait.

Samsung'un kablosuz Bluetooth kulaklığı Galaxy Buds, 8 Mart 2019 tarihinde yine Samsung'un amiral gemisi serisi Galaxy S10 ailesi ile beraber tanıtılmıştı. Ülkemizde 800 TL civarında bulunabilen bu kulaklıklar, her türden Bluetooth destekli cihazla (iOS cihazlar dâhil) çalışabilmesiyle öne çıkıyor.

Samsung Galaxy Buds

 

7 Ağustos tarihinde lansmanı gerçekleşecek olan Samsung'un S Pen'e sahip akıllı telefon serisinin yeni cihazı Galaxy Note10'un rengine özel olarak Galaxy Buds kablosuz kulaklıklar, yeni bir renk seçeneğine daha sahip oluyor.

Hâlihazırda Siyah, BLACKPINK (özel tasarım), Beyaz ve Sarı renklerde bulunabilen Galaxy Buds, Galaxy Note10 ile beraber Gümüş renk seçeneğini de dileyen kullanıcıların beğenisine sunacak.

Samsung Galaxy Buds

Aura Glow olarak adlandırılan yeni renk Galaxy Buds'ın kutusu da yine gümüş tonunda bir renk ile geliyor. Özellik olarak herhangi bir farklılık sunmayan Aura Glow Galaxy Buds'ın fiyatı ise 149,90 euro olarak belirlenmiş durumda.

Yeni renk seçeneğinin fiyatının diğer renklerden farklı olmaması ise Samsung kullanıcılarını bir hayli sevindirecek gibi görünüyor. Samsung'un, Galaxy Note10 akıllı telefonunu satın alan kullanıcılarına Aura Glow renk Galaxy Buds hediye edebileceği söylentisi bulunuyor.

Samsung Galaxy Buds

7 Ağustos tarihinde kesinleşecek olan bu söylentinin doğru çıkma ihtimali yüksek zira Samsung, Galaxy S10 akıllı telefonunu satın alan kullanıcılarına Galaxy Buds'ı ücretsiz olarak vermişti.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/07/27/samsung-galaxy-buds-to-get-new-color-variant-to-match-galaxy-note10/
17
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
17
3
1
1
0