Spotify 2021 Boyunca En Çok Hangi Şarkıları 'Dinlediğinizi' Açıkladı: İşte Gelen En Eğlenceli Paylaşımlar

30
5
3
2
1
Spotify, kullanıcılarının bir yıl boyunca en çok dinlediği şarkıları, sanatçıları, albümleri ve daha fazlasını listelediği 2021 Özeti'ni yayınladı.

Dijital müzik platformu Spotify, her yıl kullanıcılarına o yıl boyunca en çok dinledikleri şarkılar, albümler, podcastler, sanatçılar ve müzik türleriyle yılın özetini hikaye formatında sunuyor. Bu yılın en çok dinlenenler listesi 2021 Özeti yayınlandı.

Spotify’ın dinleyicinin yıl içindeki en unutulmaz dinleme anlarını yakından inceleme fırsatı sunduğu 2021 Özeti, Spotify hesabınıza giriş yaparak erişebilir, bir yıllık dinleme özetinizi Spotify’ın hazırladığı paylaşım kartları ile Snapchat, Twitter, Instagram, Facebook ve TikTok’ta paylaşabilirsiniz.

Bu yıl birçok yenilik eklendi

Spotify 2021 özeti

Kullanıcı sayısına göre dünyanın en büyük müzik akış hizmeti olan Sportify her yıl, yıllık özetiyle dünyanın dinleme alışkanlıklarını inceliyor. Şirketin açıklamasına göre bu yılki Wrapped, kullanıcılar için yepyeni kişiselleştirilmiş özellikler içeriyor.

Bu yıl eklenen 2021 Özeti deneyimleri

 • Audio Aura: Spotify, Audio Aura özelliği ile ses auranızı en iyi iki müzik ruh halinize göre görselleştiriyor.
 • “İki doğru bir yalan” oyun kartları: ,Bu yıl boyunca dinledikleriniz ile ilgili 2 doğru, 1 yanlış bilgiyi sunarak hangisinin yanlış olduğunu bulmanız üzerine hazırlanan bir mini oyun.
 • 2021 The Movie: Hayatınızın bu yılı bir filme dönüşse hangi müzik yer alırdı? Spotify, bu yılınıza özel bir jenerik müziği seçerek, hayatınız bir film olsa arkada hangi şarkı çalacaktı? sorusuna cevap veriyor.

Türkiye’de en çok dinlenen ilk 10 şarkı

spotify

 1. Bilmem Mi? - Sefo
 2. Seni Dert Etmeler - Madrigal
 3. Krvn - UZI
 4. Bul Beni - Ezhel
 5. Martılar - Edis
 6. Dua - Güneş, UZI
 7. Umrumda Değil - UZI
 8. Makina - UZI
 9. Ralli - Lvbel C5, Batuflex
 10. Ölebilirim - Bedo, Patron

Kullanıcılar Twitter'da Spotify listelerini paylaştı

spotify

spotify

spotify

spotify

spotify

spotify

spotify

spotify

spotifyspotify

Kaynak : https://www.cnet.com/news/spotify-wrapped-2021-how-to-see/
30
5
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
30
5
3
2
1