Spotify; Podcast ve Müzikler Bölümlerini Birbirinden Ayırdı

22
5
1
1
1
Spotify, premium kullanıcıları için bazı yenilikler getiriyor.

Aylık abonelik sistemine dayalı olarak müzik servis hizmeti veren Spotify, son birkaç haftadır yeni bir özelliği beta süreci kapsamında test ediyordu. Test aşamalarını geçen özellik nihayet son kullanıcı için yayınlandı. Spotify'ın premium üyelerinin uygulamalarında artık podcastler ve müzikler kendilerine ait farklı sekmelere sahipler.

Gelen güncelleme ile Spotify kullanıcıları podcast ve müzikler arasında artık çok daha kolay bir şekilde geçiş gerçekleştirebiliyorlar. Ayrılan podcast ve müzikler güncellemesi aynı zamanda yeni arayüz tasarımını da beraberinde getiriyor. Yeni arayüz ile sekmeler arasında geçişler çok daha pürüzsüz hâle gelirken podcastlerin de artık daha çok dinleneceği öngörülüyor.

Apple Davasında Apple'dan Bir Cevap Bekliyor" onclick="ga('send', 'event', 'Releated news', 'Click', 'https://www.webtekno.com/avrupa-komisyonu-spotify-in-app-store-a-tekel-demesinin-ardindan-apple-dan-bir-cevap-bekliyor-h69806.html')">

Yeni podcast sekmesi artık; bölümler, indirilenler ve programlar olmak üzere toplamda üç farklı ana başlığa sahip. Bölümler sekmesinde kullanıcılar takip ettikleri podcastlerin yeni bölümlerini görebileceklerken aynı zamanda yarıda bıraktıkları podcastlere de yine buradan devam edebilecekler. İndirilenler sekmesinde kullanıcılar çevrimdışı iken dinleyebilecekleri podcastlere ulaşabileceklerken programlar sekmesinde ise kullanıcıların hâlihazırda takip ettikleri ve yeni podcastleri bulmalarına olanak tanıyacak.

Kaynak : https://www.theverge.com/2019/6/13/18663314/spotify-library-premium-user-update-podcast-music
22
5
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
22
5
1
1
1