Bilginizi Gerçek Paraya Dönüştürebileceğiniz TRIVIA Token, ICRYPEX’te Listelenecek!

14
2
1
0
0
Blockchain tabanlı ilk bilgi yarışmalarından bir tanesi olan Trivians’ta kullanılan kripto para birimi TRIVIA Token, 22 Eylül'de ICRYPEX’te listelenecek. TRIVIA Token ile Neler yapabileceğinizi ve TRIVIA Token’leri nasıl satın alabileceğini anlattık…

Bir süredir hayatımıza entegre olmaya çalışan blockchain teknolojisi, video oyun dünyasını da etkilemeyi başardı. Hatta geliştiriciler, blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş oyunlar bile yapmaya başladılar. O oyunlardan bir tanesi de Onedio ile Oyna Kazan yapımcılarının hayata geçirdiği Trivians.

Oyuncuların farklı oyun modlarında ve yarışmalarda doğru cevaplarına göre TRIVIA Token kazanmalarını sağlayan, yani ödül olarak kripto para veren bir bilgi yarışması olarak karşımıza çıkan Trivians, Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerini destekliyor. Ancak ilerleyen dönemde bu durum değişecek ve Rusça, Arapça ve Çince soruları da bünyesine dahil ederek, 2 milyar potansiyel oyuncuya ulaşacak. Şimdiyse Trivians ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

TRIVIA Token, ICRYPEX’te listelenecek!

icyrpex

TRIVIA Token’in ($TRIVIA), Türkiye’nin en popüler kripto para borsalarından biri olan ICRYPEX’te listeleneceği açıklandı. Böylelikle oyuncular, bu blockchain tabanlı oyunda yepyeni imkanlara sahip olacaklar. Oyunseverler, Trivians ekibinin düzenlediği bu özel yarışmalara katılmak için yeterli miktarda TRIVIA Token bulundurarak yarışmaya bilet alabilir, kazanç miktarını yükseltebilir ve alt çekim limitine ulaşarak ödül havuzundan kazanılan payı alabilirler. Ayrıca yarışmaya katılanlar, ICRYPEX ile TRIVIA Token satın alıp, Trivians Marketplace’da satışa sunulacak özel NFT ve güçlendirmeleri satın alabilirler.

Peki TRIVIA Token satın almak için ne yapılmalı?

ICRYPEX üzerinden TRIVIA Token alım - satım işlemlerini gerçekleştirmek için:

  • Öncelikle ICRYPEX mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden "Yeni Üyelik" butonundan isim-soyisim, telefon ve e-posta adresi kısımlarını doldurarak ICRYPEX’e üye olunması gerekir.
  • Üyelik işlemleri gerçekleştirildikten sonra "Yatırma" bölümüne tıklayarak banka hesabı üzerinden borsa adresimize TL bakiyesi yüklenebilir.
  • Banka üzerinden yapılacak yatırımlarda alıcı / unvan kısmına ‘’ICRYPEX Bilişim AŞ’’ yazılması gerekir. Farklı, hatalı ya da eksik alıcı adı yazılarak gönderilen transferler banka tarafından reddedilmektedir
  • Kişiler cüzdanına TL bakiyesi yükledikten sonra, "Kolay Al-Sat" sayfasına girerek ve "Kolay Al" butonunu seçerek almak istediği TRIVIA Token miktarını girip ve kur fiyatını seçtikten sonra alım emri vererek TRIVIA Token alabilirler.
  • Kullanıcılar ICRYPEX'te 7/24 ulaşabilen ve kişiye özel atanan müşteri temsilcisinin günlük ve haftalık analiz desteğiyle hızlıca TRIVIA Token alım satımı yapabilir, işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirler.
14
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
2
1
0
0