İndirimdeyken Alıp Yaza Hazırlık Yapabileceğiniz Uygun Fiyatlı Kamp Malzemeleri

31
7
3
3
3
Amazon Bahar Fırsatları kapsamında indirime giren, yaza hazırlık için satın alabileceğiniz uygun fiyatlı kamp malzemelerini derledik.

Tatil masraflarını biraz da olsa kısmak ya da doğayla iç içe tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi şüphesiz kamp yapmak! Hazır bahar gelmiş, yaz yaklaşmışken; indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz en uygun kamp malzemelerinden oluşan bir liste hazırladık.

Listede yer alan ürünleri Amazon Bahar Fırsatları kapsamında indirime giren ürünler arasından seçtik. Bahar Fırsatları kampanyası 27 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında yalnızca Amazon Prime üyeleri için geçerli. 4-10 Nisan arasında ise herkes faydalanabilecek. Eğer henüz Amazon Prime üyesi olmadıysanız, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Kumsalda güneşte kalmamak için harika bir çözüm; High Peak Sevilla Tek Kişilik Plaj Çadırı

High Peak Sevilla Tek Kişilik Plaj Çadırı

 • Normal fiyat: 982,77 TL
 • İndirimli fiyat: 639 TL

Özellikle yaz kamplarında, kumsalda geçirilen saatler boyunca bir gölgelik olmazsa olmaz. Bu ihtiyacınızı giderecek bir plaj çadırı arıyorsanız, buraya tıklayarak High Peak plaj çadırını satın alabilirsiniz.

Su geçirmez, geniş iç hacimli Wildland 3 Mevsim 2 Kişilik Kamp Çadırı

wildland kamp çadırı

 • Normal fiyat: 2.236,76 TL
 • İndirimli fiyat: 1.363,56 TL

Buz gibi kara kış kampları hariç her mevsim tüm kamplarınızda kullanabileceğiniz, dayanıklı ve geniş iç hacimli bir çadır ihtiyacınız varsa Wildland'in bu çadırını buraya tıklayarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kamp yapmak konforsuz diyenlere cevap gibi ürün; Naturehike Su Geçirmez Şişme Koltuk

naturehike şişme koltuk

 • Normal fiyat: 765 TL
 • İndirimli fiyat: 650,25 TL

İster plajda, ister çadırınızın önünde, ister ölçüleri uyan çadırınızın içinde kullanabileceğiniz bu şişme koltuk su geçirmez ve 260 kg'ye kadar taşıyabiliyor. Satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İki günde kırılıp gitmeyecek Summit Ultra Hafif Katlanabilir Sandalye

summit sandalye

 • Normal fiyat: 1.007,51 TL
 • İndirimli fiyat: 805,99 TL

Katlanabilir sandalyeler genelde çok dayanıksız ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Dayanıklı olanları da 'taşınabilir' statüsünde görmek çok mümkün olmuyor. Summit'in bu hafif ve katlanabilir sandalyesi, aynı zamanda oldukça dayanıklı bir seçenek. Satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Konforundan ödün vermek istemeyenlere; KingCamp Kamp Yatağı

kingcamp kamp yatağı

 • Normal fiyat: 1.366,23 TL
 • İndirimli fiyat: 956,36 TL

Eğer sırt çantalı değil de araçlı bir kamp düşkünüyseniz ve geniş bir çadırınız varsa, dört mevsim kamplarınızda kullanabileceğiniz; çadırınızın önünde oturma alanı olarak da kullanabileceğiniz bu kamp yatağını inceleyebilir ve buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Hafif ve konforlu bir seçenek; KingCamp Ultralight Şişme Mat

kingcamp şişme mat

 • Normal fiyat: 1.699,59 TL
 • İndirimli fiyat: 1.359,96 TL

Hafif ama yine de konfordan ödün vermeyecek bir seçeneğe ihtiyacınız varsa, şişirildiğinde 10 cm kalınlığa ulaşan ve iki kişinin yatabileceği genişlikte bu şişme mata buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Olmazsa olmaz; Coolist 10 lt Buzluk

 • Normal fiyat: 249,60 TL
 • İndirimli fiyat: 209,98 TL

Buz kasetleri veya buz jeli kullanarak içine koyduğunuz içeceklerinizi, ilaçlarınızı ya da yiyeceklerinizi uzun saatler soğuk tutmanızı sağlayacak ve boyutuyla da pratik taşıma imkanı sunan Coolist buzluğu buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Karanlık akşamlar için favori ekipmanınız olacak; Fenix Led Kafa Lambası

fenix kafa lambası

 • Normal fiyat: 1.236,26 TL
 • İndirimli fiyat: 564,99 TL

Kamp yaparken geceleri hareketleriniz kısıtlanmasın istiyorsanız, çantanıza mutlaka bir tane kafa lambası atmalısınız. Fenix'in pille çalışan, dayanıklı bu kafa lambasını satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Uzun süre hem sıcak hem soğuk tutabilen Igloo 3.2 litre Termos

ıgloo termos

 • Normal fiyat: 655,20 TL
 • İndirimli fiyat. 586,22 TL

24 saate kadar sıcak, 36 saate kadar soğuk tutabilen; 3.2 litre kapasitesiyle oldukça kullanışlı ve aynı zamanda kaliteli malzemesiyle dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkan Igloo termosu buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Son dönemin parlayan yıldızı Stanley The Quick Flip Paslanmaz Çelik Termos Bardak

 • Normal fiyat: 613 TL
 • İndirimli fiyat: 510 TL

Son dönemde oldukça popüler hale gelen Stanley termoslar da indirimdeyken kaçırılmadan alınabilecekler arasında. 8 saat sıcak, 12 saate kadar soğuk, 40 saate kadar buzlu tutabilen Stanley termos bardağı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

BONUS: ÇÖP TORBASI

çöp

Kamp yaptıktan sonra geride ne bıraktığınıza lütfen dikkat edin. Özellikle bir kamp alanında değil de doğada yapılan kamplarda, geride bırakılan çöpler ne yazık ki bu türden bölgeler 'temizlenmediği' için öylece kalıyor; bir sonraki ziyaretinizde tekrar karşınıza çıkacak şekilde sizi bekliyor. Tüm çöplerinizi bir torbada biriktirip giderken yanınıza alarak bunu engelleyebilirsiniz.

#işbirliği
31
7
3
3
3
Emoji İle Tepki Ver
31
7
3
3
3