• Anasayfa
  • Sinema
  • X-men'in Marvel'a Katılmasının Önü Resmen Açıldı

X-Men ve Fantastik Dörtlü'nün Marvel Evrenine Katılmasının Önü Resmen Açıldı

29
20
7
3
0
Walt Disney CEO'su Bob Iger, 21st Century Fox'un satın alımının tamamlandığını duyurdu. Böylece X-Men, Fantastik Dörtlü ve Marvel karakterlerinin ortak filmlerinin önü resmen açılmış oldu.

Disney, 21st Century Fox’un satın alma işlemlerinin tamamlandığını duyurdu.Satın alımın tamamlanması ile birlikte X-Men ve Fantastik Dörtlü karakterlerinin Marvel Sinematik Evreni’ne entegre edilebilmesinin önü açılmış oldu. Bu haber, Avengers: Endgame ile 22 filmlik bir seriye veda edecek Marvel hayranları için oldukça sevindirici bir haber.

Muhtemelen Marvel’ın X-Men ya da Fantastik Dörtlü karakterlerini, Marvel Sinematik Evreni’nde bulunan karakterlerle harmanlaması birkaç yıl sürecektir. Fakat yeni Spider-man’ın ne kadar başarılı olduğunu göz önüne alırsak Hulk ve Wolverine’in yan yana savaştığı bir film için fazla beklemeyeceğini söyleyebiliriz.

Avengers: Endgame ile birlikte Iron Man, Captain America ve Thor, Marvel Sinematik Evreni’ne veda edecek. Dolayısı ile şirket, bu üç ana karakterin yerine filmlerine entegre edeceği yeni ‘liderler’ bulmak isteyecektir. 21st Century Fox’un elinde bulunan karakterler, Marvel’ın bu açığını rahatlıkla kapatabilir.

Kaynak : https://www.technobuffalo.com/disney-acquisition-21st-century-fox-finally-done
29
20
7
3
0
Emoji İle Tepki Ver
29
20
7
3
0