BinBin Halka Arz Oluyor: SPK Başvurusu Resmen Yapıldı

1
1
1
1
0
Elektrikli scooter kiralama şirketi BinBin'in halka arz edileceği açıklandı. BinBin'in çatı şirketi 1000 Yatırımlar Holding, Sermaye Piyasası Kurulu başvurusunu resmen gerçekleştirdi.

Türkiye'nin önde gelen elektrikli scooter kiralama şirketlerinden BinBin, halka arz edileceğini duyurdu. Şirket, halka arz sürecinin başlaması için gerekli olan Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) başvurusunu resmen gerçekleştirdi.

Türkiye'nin yanı sıra Hırvatistan, Bulgaristan, Makedonya ve Bosna Hersek gibi ülkelerde de hizmet veren BinBin'in halka arz sürecinin ne zaman sonuçlanacağı belli değil. Konuyla ilgili detaylı açıklamanın SPK onayından sonra yapılması bekleniyor.

KAP'a yapılan açıklama şöyle:

BinBin halka arz oluyor

Yatırımlarımızdan Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi, Sermaye Piyasası Kurulu'na halka arz başvurusunda bulunmuştur. Süreç hakkındaki gelişmeler KAP'ta ayrıca duyurulacaktır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Saygılarımızla. 

BinBin'in halka arz süreci ile ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanması hâlinde sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

Kaynak : https://webrazzi.com/2024/07/08/binbin-halka-arz-basvurusu-gerceklestirdi/
1
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
1
0