9 Yıldır Beklenen Borderlands Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı! [Video]

6
5
1
1
0
Yıllardır beklenen Borderlands film uyarlamasından nihayet beklenen fragman geldi. İşte filmle ilgili bilmeniz gereken her şey.

Bundan yıllar önce, sevilen aksiyon RPG'si Borderlands'in film uyarlaması üzerinde çalışıldığı açıklanmıştı. 2015 yılında ilk kez konuşulmaya başlayan proje, çoğumuzun hafızasından silindi. Ancak yaz aylarında filmle ilgili nihayet bir gelişme yaşandı ve vizyon tarihi duyuruldu.Bugün ise beklenen fragman paylaşıldı.

Lionsgate tarafından paylaşılan fragman, filme ilk bakışı atmamızı sağlıyor. Tıpkı oyunlardaki gibi aksiyon dolu ve eğlenceli sahneleri filmde de göreceğiz. Tabii ne kadar iyi olacağı merak konusu. Ayrıca videodan filmin Galaksinin Koruyucuları havasında olabileceği de görülüyor. 

Borderlands fragmanı:

Borderlands posteri:

Borderlands konusu:

Borderlands film uyarlaması, oyunlarının konusuna paralel gidecek. Aralarında Lilith ve Roland gibi karakterlerin de bulunduğu bir grup hazine avcısı, Pandora isimli gezegene gelecekler ve burada Claptrap isimli bir robot tarafından yönlendirilerek büyük zenginlikler barındıran bir kasa arayışına girecekler. Ancak gezegene geldiklerinde birçok tuhaf yaratıkla karşılaşacaklar.

Ayrıca Tannis ve Tiny Tina gibi sevilen diğer karakterleri de göreceğiz. Ancak bu karakterlerin rolleri oyundakilerden biraz daha farklı olabilir. Tabii ki bunlar dışında yeni isimler de karşımıza çıkacak.

Borderlands oyuncu kadrosu:

Oyuncu kadrosu çok iddialı. Başrolde Oscar ödüllü Cate Blanchett'i göreecğiz. Blanchett'in yanı sıra Kevin Hart, Jamie Lee Curtis, Ariana Greenblatt, Jack Black (ses), Gina Gershon, Florian Munteanu ve Boby Lee gibi birbirinden ünlü isimler de var. 

Yönetmen koltuğunda ise Hostel ve Thanksgiving gibi genelde korku türündeki yapımların arkasındaki Eli Roth'u görüyoruz. Roth, filmin senaryosunu Joe Crombie ile kaleme aldı. 

Borderlands vizyon tarihi:

Borderlands filmi çıkış tarihi

Borderlands filmi, 9 Ağustos 2024'te sinemalarda vizyona girecek.

6
5
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
5
1
1
0