Disney+'ın Atatürk Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

52
6
4
3
1
Disney+'ın Atatürk Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
Disney+, heyecanla beklenen Atatürk dizisinden ilk tanıtım fragmanını paylaştı. Aras Bulut İynemli'nin başrolde olacağı yapım, Cumhuriyetin 100. yılında yayınlanacak.

Dünyanın en popüler sinema ve dizi platformlarından biri olan Disney+, geçtiğimiz yaz aylarının başında ülkemize giriş yaptı. Büyük ilgi gören platform, Türkiye’ye gelişinin hemen ardından da yerli içeriklerini bizlerle buluşturmaya başladı.

Bunlardan belki de en çok dikkat çekeni Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü konu edinecek diziydi. Platform, geçtiğimiz aylarda ünlü aktör Aras Bulut İynemli’nin Atatürk’ü canlandıracağı yapımın Cumhuriyetin yüzüncü yılında, yani 29 Ekim 2023’te yayınlanacağını duyurdu. Şimdi ise heyecanla beklenen diziden ilk tanıtım yayınlandı.

Disney+'a abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İşte Atatürk dizisinin ilk tanıtım fragmanı

Disney+, resmi hesaplarından ‘Atatürk’ dizisine ait ilk tanıtım fragmanını bizlerle buluşturdu. ‘Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini, bulunur elbet kurtaracak bahtı kara madenini’ ifadeleriyle paylaşılan fragman, bizleri Çanakkale Savaşı sırasında 10 Ağustos 1915 tarihinde Conk Bayırı’na götürerek Aras Bulut İynemli tarafından canlandırılan Atatürk’ün dizide nasıl görüneceğini ilk kez görmemizi sağladı.

Cumhuriyetin 100. yılında Disney+ tarafından yayınlanacak yapım hakkında şu an için pek fazla detay yok. Kadroda İynemli dışında Songül Öden (Zübeyde Hanım), Mehmet Günsür(Alı Rıza Efendi), Sarp Akkaya (Enver Paşa), Berk Cankat (Ali Fuat Cebesoy), Esra Bilgiç (Madam Corinne) gibi isimlerin yer alacağı biliniyor. Bunun yanı sıra Harry Potter filmleri başta olmak üzere birçok yapımdan tanıdığımız dünyaca ünlü aktris Emma Watson’ı da dizide görebileceğimizi gösteren söylentiler mevcut.  

 

52
6
4
3
1
Emoji İle Tepki Ver
52
6
4
3
1