Emilia Clarke, Game of Thrones’taki Skandal 'Starbucks' Bardağının Sahibini Açıkladı

46
15
8
7
2
Game of Thrones’un son sezonu büyük tartışmaları beraberinde getirmişti. Dizinin son sezonundaki önemli tartışmalardan birisi de bir sahnede masada unutulan kahve bardağı olmuştu. Dizinin oyuncularından Emilia Clarke, kahve bardağının arkasındaki ismi açıkladı.

Game of Thrones efsanesi, arkasında büyük tartışmalar bırakarak final yaptı. Son sezon tartışmalarının külleri ise bir türlü soğumadı. Dizinin son sezonun bir bölümünde görülen kahve bardağının tartışmaları, dizinin Khaleesi’si Emilia Clarke'ın katıldığı bir programda tekrar gündeme getirildi. 

Dizide görülen kahve bardağı ile ilgili Sophie Turner ve Kit Harington suçlanmıştı. Emilia Clarke, katıldığı Jimmy Fallon ile Tonight Show’da yaptığı açıklama ile kahve bardağının arkasında dizide Varys’i canlandırdan Conleth Hill’in olduğunu açıkladı.

Game of Thrones kahve bardağı

Emilia Clarke, Tonight Show’da, “İşte gerçek: Geçenlerde Emmy öncesi bir partideydik ve yanımda oturan, Varys oynayan Conleth beni kenara çekti ve “Emilia sana bir şey söylemeliyim. Kahve bardağı benimdi!” dedi. Conleth’in kahve bardağı. Öyle söyledi” açıklamasını yaptı. 

Conleth Hill’in neden bu kadar zaman sonra bu olayın sorumluluğu aldığı konusunda Emilia Clarke, Hill’in kendisine ”Sanırım bir şey söylemek istemedim. Çünkü olay çok fazla seninle ilgili gibi görünüyordu” dediğini söyledi.  

Dizide görünen kahve bardağı hala unutulmuş değil. Dizinin oyuncuları tarafından yapılan bu tür açıklamalarda olayın yeniden hatırlanmasına neden oluyor. Unutulan kahve bardağı ile ilgili gerçeği herhalde dizi ile ilgili gelecekte yapılacak bir belgeselde öğrenebileceğiz. 

Kaynak : https://comicbook.com/tv-shows/2019/10/31/game-of-thrones-emilia-clarke-reveals-who-really-behind-coffee-cup-fiasco/
46
15
8
7
2
Emoji İle Tepki Ver
46
15
8
7
2