Google, İnternet Bağlantınızın Olmadığı Zamanlar İçin Gizli Bir Oyun Kullanıma Sundu

183
51
47
20
19
Google uygulamasının son sürümünde internet bağlantınız yokken bir arama yaptığınızda eğlenceli bir oyun ekranınızda beliriyor.

Wi-Fi hizmetlerinin yaygınlaşması ve mobil internet ağının genişlemesiyle birlikte neredeyse her an internet bağlantımız olduğu için çevrimdışı kalmıyoruz fakat bazı bölgeler için durum böyle değil.

Neyse ki Google bu tarz durumları düşünmüş ve bağlantı olmadığı durumlarda kullanılmak üzere Google uygulamasına gizli bir oyun eklemiş. İnternet bağlantısı yokken bu uygulamada ya da uygulamaya bağlı bir widget'ta bir arama yaptığınız zaman oyundan bir bulut karakteri internet bağlantınızın olamadığını gösteriyor. Buluta dokunduğunuzda ise ‘rahmetli’ Flappy Bird benzeri bir oyun karşınıza çıkıyor.

Oyunda bir bulut ile gökyüzünde karanlık bulutlar ve kuşlar gibi  farklı nesnelerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Gayet basit ve zaman geçirmek için eğlenceli bir oyun. Oyunu oynayabilmek için Google uygulamasını son versiyonuna (v9.46.6.21) güncellemek gerekiyor. Google uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/google-app-hidden-game-971151/
183
51
47
20
19
Emoji İle Tepki Ver
183
51
47
20
19