• Google Pixel 4’ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google Pixel 4’ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

9
6
4
1
0
12 Haziran’da Google, Pixel 4 ile ilgili yüksek çözünürlükteki görüntüleri resmi olarak yayınlamıştı. Bundan günler sonra, 9to5Google’da Pixel 4’ün iki tane resmi olmayan görüntüsü ortaya çıktı.

Resmi olarak yayınlanan görüntülerden sadece birkaç gün sonra, Pixel 4’ün biri tarafından halka açık alanlarda kullanıldığını gösteren iki fotoğraf daha yayınlandı. Telefon, iki fotoğrafta da siyah bir kılıfla kaplanmış ancak kare kamera bloğu açık bir şekilde görülebiliyor. 

Pixel 4’ün resmi tasarımını zaten biliyoruz, yayınlanan son fotoğraflar da telefonun gelecekteki belirsizliği hakkındaki spekülasyonları kaldıracak nitelikte. Görüntülerde gördüğümüz kadarıyla telefon, kullanıcının elinde oldukça büyük görünüyor. Bu da telefonun bir XL modelinin olabileceğini gösteriyor olabilir. 

Telefon hakkında henüz resmi bir detay veya bir açıklama yok. Google, resmi görüntüleri Twitter üzerinde “Neler yapabileceğini görene kadar bekleyin” yazısıyla paylaşmıştı. Elimizde yalnızca görüntüler olduğundan dolayı, Google’ın da söylediği gibi şu anda yalnızca beklememiz gerekiyor. 

Kaynak : https://www.slashgear.com/pixel-4-appears-in-the-wild-days-after-google-shares-official-image-14580498/
9
6
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
6
4
1
0