Hugh Jackman'dan Deadpool 3 Açıklaması: Wolverine ile Dost Değil, Düşman Olacaklar

13
6
1
1
0
Wolverine rolüne yeniden geri dönen Hugh Jackman, Deadpool ve Wolverine arasındaki ilişkiyi aydınlattı. Jackman'a göre ikili, pek de iyi geçinemeyecek.

Marvel severler, geçtiğimiz haftalarda Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın paylaştığı sürpriz duyuruyla en sonunda beklediği haberi almıştı. Hugh Jackman, Deadpool 3 ile Wolverine rolüne resmen geri dönüyordu.

Fakat bu haber, aynı zamanda kafalarda bazı soru işaretleri de oluşturdu. Logan’ın nasıl geri döneceği ve Deadpool ile ilişkisinin nasıl olacağı, soruların başında geliyordu. Bugün, bu sorulara ilişkin önemli cevaplar verildi.

Hugh Jackman: Wolverine, Deadpool’dan nefret ediyor!

deadpool

The Empire Film Podcast programına katılan Hugh Jackman, Deadpool ve Wolverine arasındaki ilişkiyi anlattı. Jackman, Wolverine’in Deadpool’dan nefret ettiğini paylaştı:

“(İlişkiyi) Nasıl sınıflandırsam? 10 çok yakın, 0 gerçek. Biz sıfırız, zıtız, birbirimizden nefret ediyoruz. Logan ondan bıkmış, ondan milyonlarca kilometre uzakta olmak veya kafasına yumruk atmak istiyor. Ne yazık ki bu filmde milyonlarca kilometre uzakta olamaz, bu yüzden muhtemelen kafasına çok yumruk atacağım.”

Deadpool ve Wolverine arasındaki ilişkiyi öğrendik, iyi de bu ikili nasıl bir araya gelecek? Wolverine ölmedi mi?

Evet, Wolverine ve Hugh Jackman’a Logan filmiyle birlikte veda etmiştik. Fakat Jackman, geçtiğimiz gün bu soruya da bir ışık tutmuştu. The Jess Cagle Show’a katılan Jackman’ın cevabı özetle ‘bilim’ idi:

“Hepsi Marvel dünyasında sahip oldukları, zaman çizelgeleri arasında dolaşan bu cihaz sayesinde. Artık geri dönebiliriz çünkü, bilirsiniz, bu bilimdir. Böylece benim için ve muhtemelen hayranlar için önemli olan Logan zaman çizelgesini bozmama gerek kalmıyor.”

Deadpool 3, 8 Kasım 2024’te vizyona girecek.

13
6
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
6
1
1
0