Netflix'in Canlı Yayımlayacağı Jake Paul - Mike Tyson Boks Maçı Ertelendi: İşte Nedeni

11
5
3
1
0
Netflix'te canlı yayımlanacak Jake Paul ve Mike Tyson boks maçının ertelendiği açıklandı. Netflix, yeni tarihi önümüzdeki hafta içinde açıklayacağını söyledi.

Bundan birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, dünyanın en popüler çevrim içi dizi ve film platformu Netflix'in Jake Paul ve Mike Tyson'ın boks maçını canlı yayınla servis edeceğinden bahsetmiştik. Bu karşılaşma, son yılların en büyük boks organizasyonlarından biri olarak kayıtlara geçmişti. 

Şimdiyse konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 20 Temmuz'da gerçekleştirileceği açıklanan boks maçı, Mike Tyson'ın sağlık sorunları nedeniyle ertelendi. Dünyaca ünlü boksör, bir süre önce ülsere yakalanmıştı ve bir süredir de doktor kontrolünde tutuluyordu.

Yeni tarih, çok yakında açıklanacak:

Mike Tyson Jake Paul

Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Jake Paul ve Mike Tyson'ın kapışacağı organizasyon için yeni bir tarih ayarlaması üzerinde çalışmalar yapılıyor. Netflix, önümüzdeki hafta içerisinde yeni tarihi belirleyeceklerini ve kamuoyu ile de paylaşacaklarını açıkladı.

Mike Tyson, zaten dünyaca ünlü ve milyonlarca insana boks sporunu sevdiren bir isim. Jake Paul ise aslında YouTube sayesinde ünlü oldu ancak onun da çok geniş bir kitlesi bulunuyor. Hâl böyle olunca ikilinin karşılaşması, tüm dünyada büyük ilgi görecek. Bu arada; boks maçının 80 bin kişi kapasiteli bir stadyumda gerçekleşeceğini söyleyelim.

Kaynak : https://www.theverge.com/2024/5/31/24169091/netflix-mike-tyson-jake-paul-boxing-rescheduled
11
5
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
5
3
1
0