Netflix, Çağatay Ulusoy'un Yer Aldığı Yeni Filmi 'Mücadele Çıkmazı'nı Duyurdu

45
8
5
2
2
Netflix, yeni Türk filmi Mücadele Çıkmazı'nı duyurdu. Çağatay Ulusoy'un başrol olarak karşımıza çıkacağı film, hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Netflix'in açıklamalarına göre film, kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak.

Netflix'e yeni bir Türk filmi geliyor. Başrolünde ülkemizin sevilen yüzlerinden Çağatay Ulusoy'un olacağı bu filmin ismi "Mücadele Çıkmazı" olarak isimlendiriliyor. Filmin çıkış tarihi tam olarak bilinmese de Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, bu filmin yakın bir gelecekte Netflix kullanıcıları ile buluşacağı ifade ediliyor.

Netflix'in yaklaşmakta olan yeni Türk filminde Çağatay Ulusoy'u, hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir baba olarak göreceğiz. Filmin hikayesiyle ilgili edinilen bilgiler oldukça kısıtlı olsa da muhtemelen dram türü, Netflix kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek. Ranini isimli platformda yer alan bilgilere göre Çağatay Ulusoy'a Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

Mücadele Çıkmazı

Mücadele Çıkmazı, OGM Pictures tarafından yürütülen bir film olarak karşımıza çıktı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre filmin senaryosu, Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alındı. Erdem'i fenomen dizi Behzat Ç.'den biliyoruz. Öte yandan Ayla isimli etkileyici filmin yönetmenliğini yapan Can Ulkay, Mücadele Çıkmazı'nda da karşımıza çıkacak.

Filmin duyurusu, 'Menajerimi Ara' isimli dizi aracılığıyla yapıldı

Dün akşam yayınlanan Menajerimi Ara isimli diziye konuk olan Çağatay Ulusoy, dizideki bir sahnede "Mücadele Çıkmazı" isimli bir projenin senaryosunu inceliyordu. İşte bu sahneden kısa bir süre sonra Netflix Türkiye'nin Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımda "Yollarımız yine kesişti" ibaresine yer verildi. Mücadele Çıkmazı'yla ilgili daha detaylı bilgilerin, önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Kaynak : https://www.filmloverss.com/cagatay-ulusoyun-basrolunde-yer-aldigi-mucadele-cikmazi-netflixte-izleyici-ile-bulusacak/
45
8
5
2
2
Emoji İle Tepki Ver
45
8
5
2
2