Orijinalini Alfred Hitchcock'un Çektiği Netflix Filmi Rebecca'nın Fragmanı Yayınlandı (Video)

6
6
1
0
0
Netflix, ekim ayında aboneleriyle buluşacak yeni filmi Rebecca'nın fragmanını yayınladı. Psikolojik gerilim türündeki filmin orijinalini ise 80 yıl önce Alfred Hitchcock çekmişti.

Sinema tarihinin en unutulmaz yönetmenlerinden Alfred Hitchcock tarafından yönetilen psikolojik gerilim filmi Rebecca, Daphne du Maurier’in 1938 tarihli romanından uyarlanıp 1940’ta vizyona giren film, Oscar ödülü alarak ne kadar iyi bir yapım olduğunu ispatlamıştı.

Netflix, 80 yıllık aranın ardından Rebecca’yı bir yeniden yapım ile abonelerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Orijinal hikayede olduğu gibi Mrs de Winter ve Maxim de Winter etrafında dönecek olan film, seyircilere sağlam bir gerilim sunmayı vadediyor.

Rebecca, 21 Ekim'de Netflix'te yayınlanacak

netflix rebecca

21 Ekim itibarıyla Netflix aboneleriyle buluşacak olan Rebecca’nın yeniden yapımında yönetmen koltuğunda Ben Wheatley oturuyor. Filmin kadrosunda ise Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes ve Sam Riley gibi isimler yer alıyor.

Netflix, Rebecca’nın yeniden uyarlamasının açıklamasında ise, “Fırtınalı bir aşk yaşadığı zengin dulla evlenen saf bir gelin, eşinin ailesine ait malikâneye taşınır. Ancak adamın merhum eşinin tehditkâr gölgesinden kaçamaz.” ifadelerine yer veriyor.

rebecca film

Halihazırda Netflix abonesiyseniz buraya tıklayarak Rebecca’nın Netflix sayfasına ulaşabilir ve film yayınlandığında bildirim almak için bir hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Rebecca fragmanı

6
6
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
6
1
0
0