Netflix, Spor Etkinlikleri Düzenleyip Canlı Yayınlayacak

3
2
0
0
0
Netflix'in eğlence amaçlı spor etkinlikleri düzenleyerek canlı yayınlamaya başlayacağı öğrenildi. İlk olası etkinlikten de detaylar geldi.

Günümüzde film ve dizilerin yanı sıra belgeseller ve canlı şovlara da ev sahipliği yapan Netflix, medyada yeni bir alana daha açılıyor. The Wall Street Journal’ın haberine göre platform, artık spor sahasına da giriyor.

Wall Street’in “konuyla ilgili” kaynaklara dayandırdığı haberine göre Netflix, tıpkı canlı stand-up gösterileri gibi şov amaçlı spor etkinlikleri düzenlemeye başlayacak. Bu etkinlikler de platform üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Profesyonel golfçüler ve F1 sürücüleri, canlı yayında karşı karşıya gelebilir:

golf

Netflix’in canlı spor etkinliği planlarının ilki de şimdiden belli. Bu sonbaharda gerçekleşmesi planlanan etkinlikte profesyonel golfçüler ile Formula 1 sürücüleri arasında bir golf turnuvası düzenlenecek.

Turnuvanın henüz kesinleşmediğini de belirtelim. Kaynaklara göre şirket, henüz golf turnuvası hakkında görüşmeleri yapıyor. Turnuvanın Las Vegas’ta düzenlenmesi planlanırken turnuvaya katılacak isimlerin Formula 1 sürücülerinin yanı sıra Full Swing belgeselindeki isimlerden oluşması bekleniyor.

Kaynak : https://www.wsj.com/articles/netflix-plans-first-live-streamed-sports-event-with-celebrity-golf-tournament-cd76c2c1
3
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
0
0
0