Spotify'ın Kuruluş Hikâyesini Anlatan Netflix Dizisi The Playlist'ten İlk Fragman Yayınlandı: Kadrosunda Bir de Türk Var [Video]

16
3
2
1
0
Netflix'in Spotify'ın kuruluş hikâyesini, direkt platformun kurucularının gözünden anlatan dizisi The Playlist'ten ilk fragman geldi. Dizi, 13 Ekim'de Netflix'teki yerini alacak.

Son dönemlerde kan kaybediyor olsa da dikkat çeken dizi ve film projeleri üzerinde çalışmalarını sürdüren Netflix, bir süredir Spotify'ın kuruluş hikayesini anlatan yeni bir dizi üzerinde çalışıyordu. Şimdiyse The Playlist olarak isimlendirilen bu diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Netflix, yaklaşmakta olan dizinin fragmanını yayınladı.

Sadece 6 bölümden oluşacağı açıklanan yeni dizinin yönetmen koltuğunda Per-Olav Sorensen oturuyor. Senaryosu Christian Spurrier tarafından yazılan dizi, oyuncu kadrosunda ise Edvin Endre, Christian Hillborg, Ulf Stenberg, Gizem Erdoğan ve Joel Lützow’a yer veriyor.

13 Ekim'de yayınlanacak

The Playlist Netflix

Netflix’in açıklamasına göre The Playlist, büyük şirketlerin çalkantılı müzik sektörünün gidişatını önlemeye çalıştığı, korsanlığın zirve yaptığı bir dönemde dünya genelinde ücretsiz ve yasal müzik yayını hizmeti sunarak tüm sektörde devrim yaratan İsveçli genç teknoloji girişimcisi Daniel Ek ve ortaklarını konu alıyorŞirketin açıklamasına göre The Playlist, doğrudan Spotify kurucularının gözünden anlatılan bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Spotify'ın kuruluş hikayesini anlatacak dizi 13 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak.

The Playlist için yayınlanan fragman

16
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
16
3
2
1
0