Redmi Watch 3 ve Redmi Band 2 "Herkesi Akıllı Saat Sahibi Yapacak" Türkiye Fiyatı Açıklandı

16
4
2
0
0
Redmi'nin kısa bir süre önce duyurduğu yeni akıllı saati Watch 3 ile akıllı bilekliği Band 2 Türkiye'de satışa sunuldu. Fiyatlara baktığımızda Redmi, Türkiye'de herkesin ulaşabileceği bir marka haline gelmeye and içmiş gibi görünüyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası Redmi, bugün ülkemizde adeta teknoloji çıkartması yapıyor. Zira, geçtiğimiz saatlerde Note 12 ve Note 12 Pro'yu Türkiye'ye getirdiğini duyuran şirket, şimdi de Redmi Band 2 ve Redmi Watch 3’ü Türkiye'ye getirdi. Redmi'nin açıkladığı Türkiye fiyatları, en az Note 12 serisi kadar rekabetçi.

Gelin hep beraber Redmi Band 2 ve Redmi Watch 3’e detaylı bir şekilde göz atalım.

Redmi Watch 3

Watch 2’nin yerini alacak akıllı saat Redmi Watch 3, 1,75 inçlik AMOLED ekranla birlikte geliyor. Ekran gövde oranının %75’e vardığı aktarılan cihazın 600 nit maksimum parlaklığa da sahip olduğu söyleniyor. 60 Hz yenileme hızı ve 390 x 450 çözünürlükle ekran kalitesinin önemli ölçüde yükseltildiği de şirket tarafından vurgulanıyor.

Çeşitli temalarda 200’den fazla özelleştirilebilir saat yüzü içeren Redmi Watch 3, ayarlanabilir kayışıyla ve 37 gram ağırlığında olmasıyla rahat ve sorunsuz bir kullanım sunmayı amaçlıyor. Buna ek olarak Bluetooth aramaları için dahili bir mikrofon ve hoparlör de içerirken 24 saat SOS işlevine de sahip. Herhangi bir tehlikeyle karşılaşan kullanıcılar, yan düğmeye üç kez basarak acil durum araması yapabiliyor.

Akıllı saat, 121’den fazla spor modunu desteklerken 24 saat kalp atış hızı, kalori, kandaki oksijen doygunluğu (SpO2), nefes alma ve daha birçok önemli konuyu takip edebilmesiyle de sağlık konusunda öne çıkıyor. 5 ATM su geçirmezlik, NFC, sesli kontrol gibi özelliklere de sahip olan Watch 3’ün Android 6 ve iOS 12 sonrası cihazlar ile uyumlu olduğunu ekleyelim. Pil konusuna gelecek olursak yeni akıllı saat, 289 mAh bataryaya sahip. Şirket, batarya ömrünün 12 gün olduğunu ifade ediyor.

Redmi Watch 3 Türkiye fiyatı

Tüm bu özelliklere sahip akıllı saat, ülkemizde 1.999 TL karşılığında satın alınabilecek.

Redmi Band 2

Giriş seviye akıllı bileklik olan Redmi Band 2, bir önceki nesle göre daha da iyileştirilmiş özelliklere sahip. Cihaz, 1,47 inçlik TFT LCD kare ekranla geliyor. Bu da selefinden %76 daha büyük bir ekrana sahip olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca kavisli ekran ve 450 nit maksimum parlaklığın da bulunduğunu ekleyelim. Akıllı bileklik, 9,9 mm ince gövde, 30’dan fazla spor modu, 5 ATM suya dayanıklılık derecesi gibi özellikleri de bünyesinde bulunduruyor.

Bluetooth 5.1 ile gelen Redmi Band 2, sağlık konusunda da iddialı. İnce bir tasarıma sahip olması nedeniyle işlevsel bir düğmeye sahip olmayan cihaz, SpO2 seviyelerini ve kalp atış hızını sürekli olarak takip edebiliyor. 14 güne kadar dayanabilen 210 mAh bataryayla geldiği söylenen bileklik, 100’den fazla saat yüzü, telefon bulma, müzik kontrolü, alarm, uzaktan kamera kontrolü ve daha birçok kullanışlı özelliğe de sahip. Android ve iOS 12 sonrası ile çalışan Redmi Band 2’nin 14,9 gram ağırlığında olduğunu da ekleyelim.

Redmi Band 2 Türkiye fiyatı:

Yapılan resmi açıklamada, bu akıllı bilekliğin fiyatının 569 TL olduğu belirtildi.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/381615/redmi-watch-3-price-features.html
16
4
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
4
2
0
0