Samsung Galaxy Z Flip4 Tam 71 Farklı Renk Seçeneği ile Gelecek! (Say Desem Sayamazsın)

6
2
2
2
0
Samsung'un İngiltere'deki sigorta şirketi, şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonları Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 ile akıllı saati Galaxy Watch 5'in renk ve depolama seçeneklerini yayınladı. Buna göre Galaxy Z Flip4, renkten renge girecek...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir süredir 10 Ağustos'ta gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliği ile gündemde. Şirket, bu etkinlik kapsamında Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 isimli katlanabilir ekranlı telefonlarıyla birlikte, Galaxy Watch 5 serisi akıllı saatlerini tanıtacak. 

Şimdiyse konuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Samsung'un yeni ürünlerinin tamamı, Samsung İngiltere'nin sigorta şirketine ait internet sitesinde listelendi. Yapılan listeleme, yaklaşmakta olan ürünlerin depolama ve renk seçeneklerini gözler önüne serdi. 

Samsung telefonlarla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Galaxy Z Flip4, tam 71 renk seçeneğine sahip olacak!

Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung'un internet sitesinde yer alan bilgilere baktığımızda, özellikle de Galaxy Z Flip4 ile ilgili detaylar şaşırtıyor. Öyle ki Samsung, bu akıllı telefonda tam 71 renk seçeneği sunacak. Evet yanlış duymadınız; Samsung Galaxy Z Flip4'te 71 farklı varyant bulunacak. Ancak bu renk seçenekleri, aslında farklı renk kambinasyonlarından olacak. Öyle ki telefonun çerçeve rengi bile özelleştirilebilir olacak. Siyah, gümüş ve altın renkli çerçevelerle gelecek olan Samsung Galaxy Z Flip4, gövdesinde ise yeşil, lacivert, mor veya sarı gibi tüm renkler yer alacak. Tüketiciler, katlanabilir gövdenin iki yarısında farklı renkler tercih edebilecekler. İnternet sitesinde yer alan bilgiye göre bu akıllı telefon, 128GB ve 256GB depolama alanı seçeneği ile satın alınabilecek.

Galaxy Z Fold4'te ise 3 renk seçeneği bulunacak

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung İngiltere'nin sigorta şirketi, Galaxy Z Fold4'ün ise 3 farklı renk seçeneğine sahip olacağını ortaya koydu. Bu renkler, bej, gri/yeşil ve siyah olacak. Tüketiciler, Galaxy Z Fold4'ü 256GB ve 512GB depolama alanı seçeneği ile satın alabilecekler. 512 GB'lik versiyonun bazı ülkelere özel olabileceği ifade ediliyor. Ayrıca bu telefonun 1 TB varyanta sahip olacağı da söylentiler arasında. İnternet sitesinde bu varyant ile ilgili hiçbir bilgi yok.

Samsung Galaxy Watch 5 serisi, toplamda 6 renk sunacak

Samsung Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 5 serisinin renk ve özellikleri de ortaya çıkmış durumda. Edinilen bilgilere göre saatin normal versiyonu, 40 mm ve 45 mm olarak tercih edilebilecek. Her iki boyut seçeneği de mavi, altın, grafit ve gümüş renklere sahip olacak. Saat, Bluetooth veya LTE destekli olabilecek. Pro model ise yalnızca 45 mm boyutla satışa sunulacak. Bluetooth ve LTE versiyonlara sahip olacak akıllı saat, siyah ve titanyum renk seçeneği ile satın alınabilecek.

Samsung akıllı saatlerle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-z-flip-4-70-colors-confirmed/
6
2
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
2
2
0