Samsung Pandemiyi Bitirdi(!): Galaxy Z Flip4 İçin Yıllar Sonra İlk Kez 'Yüz Yüze' Etkinlik Düzenlenecek

6
2
1
0
0
COVID-19 nedeniyle çevrimiçi lansmanlar gerçekleştiren Samsung, 10 Ağustos'taki Galaxy Unpacked etkinliğinde bu durumu değiştirecek. Samsung, Galaxy Z Flip4'ü tanıtacağı bu etkinliği hem çevrimiçi ortamda hem de yüz yüze gerçekleştirecek.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir süredir önümüzdeki günlerde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliği ile gündemde. Etkinlik için internet sayfasını aktifleştiren şirket, burada kullandığı görüntülerle katlanabilir ekranlı yeni telefonlarını tanıtacağını resmen açıklamış oldu. Şimdiyse Samsung'un Galaxy Unpacked etkinliği ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği ile ilgili bir duyuru yapan Samsung, 10 Ağustos'taki bu etkinliğin hem çevrimiçi ortamda hem de fiziksel olarak gerçekleştirileceğini duyurdu. Şirket, yayınlayacağı video ile dünya genelinde duyuru yaparken, New York ve Londra gibi kentlerde de gerçek bir lansman etkinliği düzenleyecek.

COVID-19 nedeniyle yüz yüze etkinlik yapılmıyordu

Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung, COVID-19 tedbirleri nedeniyle yüz yüze etkinlik yapmayı bırakmıştı. Ancak 10 Ağustos'taki lansman, yeniden eskiye dönüş olacak. Samsung, birkaç yıllık boşluğun ardından yeniden başta gazeteciler olmak üzere, sektör paydaşlarını ağırlamış olacak. 

Yaklaşan etkinlik için bir de tanıtım videosu yayınlandı

Samsung, 10 Ağustos'taki Galaxy Unpacked için bir de tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan bu video, Samsung Galaxy Z Flip4'ün tasarımını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Bu arada; Galaxy Unpacked etkinliğinin yalnızca Galaxy Z Flip4'e odaklanmayacağını söyleyelim. Etkinlik, Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Watch 5 serisine de ev sahipliği yapacak.

Samsung telefonlarla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : https://news.samsung.com/uk/editorial-the-journey-to-the-next-generation-of-foldable-innovation-starts-today
6
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
0
0