İşte Şimdi Hapı Yutamadın: TikTok Kullanıcısı Ağrı Kesici İçmek İsterken AirPod Kulaklığını Yuttu

88
11
2
2
2
İşte Şimdi Hapı Yutamadın: TikTok Kullanıcısı Ağrı Kesici İçmek İsterken AirPod Kulaklığını Yuttu
AirPod yutma vakalarına bir yenisi daha eklendi. Ünlü TikTok kullanıcısı, paylaştığı videolarla AirPod kulaklığını nasıl yuttuğunu ve arkadaşına gönderdiği ses kaydının midesindeki sesleri nasıl kaydettiğini anlattı.

2021 bitmeden ‘yılın en tuhaf haberleri’ listesine güçlü bir aday daha geldi. Bazen gün içinde bir anlık dalgınlıkla ne yaptığımızın pek de farkında olmayabiliyoruz. Popüler TikTok kullanıcısı Carli B. (@iamcarliiib) de bunun en uç örneklerinden birini yaşadı. Kendisinin çektiği TiKTok videosunda söylediklerine göre ‘Ibuprofen’ adlı ağrı kesiciyi içmek isterken yanlışlıkla diğer elinde tuttuğu AirPod kulaklığı yuttu.

AirPod’u nasıl yuttuğunu şu şekilde anlattı:

“Yatakta yerleşirken bir elimde Ibuprofen 800 mg ve diğer elimde de AirPod kulaklığın sol teki vardı. Kulaklığı kabına koymaya gittim ve bakmadan içine koyup arkaya fırlattım. Sonra su şişesini aldım ve ilacı içtim ama sonradan fark ettim ki içtiğim ilaç değildi. Kusmaya çalıştım ama gelmedi bir türlü. Kafayı yiyorum!”

Videonun ikinci yarısında olayın hemen ardından yüklediği videoların platformdan kaldırıldığını belirtiyor. Orijinal videoyu bu şekilde tekrar yükleyen Carli B., bunu yaşayan ilk kişi olmadığını ve eğitim amaçlı olarak bu olayı paylaştığını söylüyor.

Arkadaşına yolladığı sesli mesaj, midesinden gelen sesi kaydetti:

“Her şey yolunda. Yüklediğim bir videodaki X-ray filminden de kulaklığı vücudumdan attığımı paylaşmıştım. Kulaklığı tekrar geri almadım ama vücudumdan attığım kesin. Midemde olduğunu biliyordum ve artık olmadığını da biliyorum. Bunu da çok komik bir şekilde öğrendim. İşte burada arkadaşıma AirPod kulaklığımı yuttuğumu söylediğim sesli mesaj. Ancak hiçbir şey anlamadığını söylüyordu. Çünkü çok açık bir şekilde ses midemden geliyordu. Ben telefonumun hala kulaklığa bağlı olduğunu fark edemedim çünkü diğer teki telefonuma bağlı değildi ve kabında duruyordu.”

Kendisinin de söylediği gibi AirPod kulaklık yutarak haber başlıklarında yer alan ilk kişi Carli B. adlı TikTok kullanıcısı değil. Ancak kablolu kulaklıklar kullanılırken bu tür vakalarla pek rastlanmıyordu. Belki de ‘kablolu’ modası geri gelmelidir. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler? Dalgınlık anında yaptığınız en tuhaf şey neydi? Yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://appleinsider.com/articles/21/11/21/woman-swallows-airpod-instead-of-painkiller-records-audio-from-stomach?utm_medium=rss
88
11
2
2
2
Emoji İle Tepki Ver
88
11
2
2
2