WhatsApp'ın Android Beta Sürümü Güncellendi: İşte Tüm Yenilikler

56
23
22
18
13
WhatsApp'ın Android için geliştirilen beta sürümü güncellendi. "2.19.315" koduyla sunulan yeni sürüm, kullanıcılara çok sayıda yeni emoji sunuyor. WhatsApp'ın yeni özellikleri tüm kullanıcılara ne zaman sunacağı ise henüz bilinmiyor.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamasının WhatsApp olduğu su götürmez bir gerçek. Hal böyle olunca da kullanıcılar, uygulamaya daha fazla özelliğin gelmesini istiyorlar ve geliştirici şirket de bunun farkında olarak çalışmalarını sürdürüyor. Geliştirici ekip şimdi, WhatsApp'ın Android betasını güncelledi ve yeni özellikleri tüketicilerin hizmetine sundu.

WhatsApp'ın yeni Android beta sürümü "2.19.315" olarak kodlanıyor ve tüketicilere, daha çok yeni emojiler kazandırıyor. Bunun haricinde gözle görülür bir özellik yok ancak yeni emojiler, tüketiciler tarafından beğenilecekmiş gibi görünüyor.

WhatsApp yeni emojiler

WhatsApp'ın yeni beta sürümle birlikte getirdiği emojilerin bir bölümü insanlarla ilgili. Artık WhatsApp kullanıcıları sohbetlerinde, görme ya da yürüme engelli insanların emojilerini kullanabilecekler. Ayrıca artık el ele tutuşan insanlardaki çeşitlilik oranı da daha fazla. 

WhatsApp

WhatsApp'a eklenen diğer emojiler arasında ise işitme engelli insanlar tarafından kullanılan cihazlar, robotik kol gibi yeni emojiler bulunuyor. Ayrıca bu emoji paketi beraberinde, diz çökmüş kadın ve erkekleri de getiriyor.

WhatsApp

WhatsApp sağlıkçıları da unutmadı ve artık kullanıcılar; kan damlası, steteskop veya yara bandı gibi emojileri sohbet sırasında gönderebilecekler. WhatsApp'ın emojilerle ilgili yenilikleri bunlarla da sınırlı değil. Geliştirici ekip, üç emojiyi de ufak da olsa değiştirmiş durumda. Dilerseniz şimdi de, geçmiş dönemlerde hali hazırda kullanılabilen ancak yeni beta sürümle ufak dokunuşların yapıldığı o emojilere bakalım.

WhatsApp

WhatsApp'ın Android sürümüne sunulan bu yeni emojiler, şu an için sadece beta programına katılan kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Ancak kısa bir süre sonra bu özellik tüm Android kullanıcıları için sunulacak ve bu emojiler, Android ekosistemindeki tüm cihazlarda yerini alacak.

Kaynak : https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-19-315-whats-new/
56
23
22
18
13
Emoji İle Tepki Ver
56
23
22
18
13