Haziran Ayında Amazon'dan Alıp Beğendiğimiz Ürünler

92
44
16
7
4
Haziran ayında Amazon'dan satın aldığımız ve beğendiğimiz ürünleri bir araya getirdik ve sizin için değerlendirdik.

Hayatın her alanından ürünlerin bulunduğu ve Türkiye’ye girişinden bu yana ürün yelpazesini giderek genişletmeye devam eden Amazon Türkiye’den yeni ürünlerle karşınızdayız. Her ay Amazon'dan aldığımız ürünleri sizlerle paylaşıyoruz ve bu ay da listemizde ihtiyacımız doğrultusunda araştırarak alıp çok da memnun kaldığımız ürünler var.

Gelin, Amazon’dan kolay bir şekilde satın alabileceğiniz ve 30 gün içinde fikrinizden vazgeçtiğinizde hiçbir koşul olmadan iade edebileceğiniz ürünlere yakından bakalım.

  • Avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve daha sonraki indirimlerden erken haberdar olmak için buradan Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği içerisinde ayrıca hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming yanında geliyor :)
Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

Amazon Türkiye'den bu ay satın aldığımız ürünler:

Seagate IronWolf 3 TB HDD

Büyük boyutlu dosyalar üzerinde çalışmak ve depolamak için. uzun ömürlü ve güvenli bir ürün arıyorsanız 3 TB'lik depolama alanı, 64 MB önbelleği ve 3 yıl boyunca veri kurtarma hizmeti ile gelen SeaGate IronWolf'a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SanDisk Extreme PRO 126 GB

Sürekli çekim yaptığımızdan olmazsa olmazlarımız arasında hızlı ve güvenli microSD kartlar var. SanDisk Extreme PRO da SanDisk QuickFlow teknolojisi sayesinde 200 MB/sn8’ye kadar yüksek okuma hızları ile geliyor ve zamandan kazandırırken aynı zamanda dosyaları güvende tutuyor. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SanDisk Extreme PRO 64 GB

Bir diğer tercihimiz ise 200 MB/s'ye kadar hızlı aktarım yapabilen 64 GB'lik SanDisk Extreme Pro. Göz atmak, incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Viko Multi-Let 3'lü Topraklı Kablolu Priz

Her ofisin ve evin ihtiyacı uygun fiyatlı ve dayanıklı bir üç priz. Siz de bir üçlü prize ihtiyacınız varsa Viko'nun 3 metrelik kablo uzunluğuna sahip bu prizine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Viko Multi-Let Üçlü Topraklı Çocuk Korumalı Priz

Çocuk korumasına sahip, 2 metrelik kablolu bu prizi sepetinize eklemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

92
44
16
7
4
Emoji İle Tepki Ver
92
44
16
7
4