Bu Ay Amazon'dan Alıp Beğendiğimiz 4 Ürün Tavsiyesi

83
39
14
7
4
Temmuz ayında Amazon'dan satın aldığımız ve beğendiğimiz 4 ürünü sizler için bir araya getirdik. Gelin, her an işinize yarayabilecek, görüp de sürekli almayı unutmuş olabileceğiniz o ürünlerin de arasında olduğu listeye yakından bakalım.

Hayatın her alanından ürünlerin bulunduğu ve Türkiye’ye girişinden bu yana ürün yelpazesini giderek genişletmeye devam eden Amazon Türkiye’den bugün farklı bir listeyle karşınızdayız. Bu listemizde, çeşitli kategorilerden her an ihtiyacınız olabilecek ya da sahip olmak isteyebileceğiniz, bizim de satın aldığımız ürünleri bir araya getirdik.

Amazon Türkiye’den seçtiğimiz bu ürünler arasında bu Philips Hue'den çalışma masasına farklı ürünler var. Gelin, Amazon’dan kolay bir şekilde satın alabileceğiniz ve 30 gün içinde fikrinizden vazgeçtiğinizde hiçbir koşul olmadan iade edebileceğiniz ürünlere yakından bakalım.

  • Avantajlı fiyatlardan faydalanmak ve daha sonraki indirimlerden erken haberdar olmak için buradan Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği içerisinde ayrıca hızlı kargo, Prime Video ve Prime Gaming yanında geliyor :)

Amazon Türkiye'den bu ay satın aldığımız ürünler:

İç mekan atmosferine renk katacak Philips Hue Play

  • Fiyatı: 2.355 TL

Evinizin dilediğiniz her köşesinde 16 milyon renk arasından istediğinizle harika bir atmosfer yaratabileceğiniz Philips Hue, ister dik ister yatay şekilde yüzeylerde ya da duvara, TV'ye monte şekilde kullanabileceğiniz tasarımıyla öne çıkıyor. İncelemek ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Rahat ve şık bir çalışma masası arayanlara; Dekmanya Ahşap Çalışma Masası

  • Fiyatı: 1.136 TL

Bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız ve hem konforlu, hem şık hem de uzun ömürlü bir çalışma masasına ihtiyacınız olabilir. Ürüne göz atmak ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Hafif, kullanışlı ve sessiz: Logitech POP Mouse

Yanınızda da rahatlıkla taşıyabileceğiniz, çoklu cihaz desteği bulunan, sessiz çalışan, hafif ve 'özelleştirilebilir emoji tuşu' ile gelen Logitech POP Mouse'a göz atmak ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Her an ihtiyacınız olabilir: 2 m Apple USB-C Şarj Kablosu

  • Fiyatı: 499 TL

USB-C şarj kablosu ile şarj olan tüm Apple ürünlerinizde 2 metrelik uzunluğuyla rahatça kullanabileceğiniz Apple USB-C şarj kablosunu buraya tıklayarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

#işbirliği
83
39
14
7
4
Emoji İle Tepki Ver
83
39
14
7
4